Sukcesy piotrkowskich kick-boxerów

Poniedziałek, 17 grudnia 20125
Zawodnicy z Piotrkowa odnieśli liczne sukcesy w Międzynarodowym Pucharze UFR I TSD Federations IV Mazowia Cup International, który odbył się kilkanaście dni temu.

W zawodach wzięli udział zawodnicy klubu Marky – Mark. W walkach MMA Gevorg Vardanyan zajął 2 miejsce na podium. W walce finałowej Gevorg przegrał z zawodnikiem z Suwałk - Kamilem Walkowskim. Gevorg walczył również w full-contact - to jego ulubiona forma walk, co zawodnik pokazał zajmując 1 miejsce i wygrywając finał z Krzysztofem Icińskim z Wyszkowa. Na 3 miejscu stanął Andrzej Wróblewski z Ostrołęki.

W formach walk Mariusz Gniewaszewski zajął 3 miejsce - to pierwszy sukces tego zawodnika. W semi-contact Monika Piotrowska zajęła 3 miejsce na podium, natomiast w light-contact zawodniczka ta stanęła na drugim miejscu podium. Igor Komolibus zajął 3 miejsce w walkach full-contact. Oskar Skupień zajął 1 miejsce nokautując zawodnika w 2 rundzie KO, Kamila Maliszewskiego w walce finałowej.

Z kolei trener Marek Mazur w walkach weteranów, w kategorii Open, zdobył pierwsze miejsce. Walki te były trzy rundowe:

pierwsza runda - bokserska,

druga runda - kick-boxing;

trzecia runda - low-kick

Za Markiem Mazurem, na drugim miejscu, stanął zawodnik z Ełku - Adam Korcz. Na 3 miejscu - Grzegorz Sobierajski z Knurowa. W zawodach udział brało około 500 zawodników, w tym dwie ekipy z Niemiec, Mołdawii i Czech.