Studniówkowego maratonu ciąg dalszy. Zoabcz, jak bawili się maturzyści II LO w Piotrkowie

Sobota, 27 stycznia 20246
Sezon studniówkowych imprez powoli dobiega końca. Jako jedni z ostatnich w regionie piotrkowskim świętowali maturzyści II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Piotrkowie.

Ładuję galerię...

Tegoroczni maturzyści z II Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie postawili na studniówkową zabawę w sali bankietowej „Arboretum” w Studziankach. Impreza rozpoczęła się od oficjalnych przemówień nauczycieli, rodziców oraz uczniów. Był to czas na krótkie wspomnienia, ale także podziękowania. 

Studniówka to jedno z większych wydarzeń w życiu każdego młodego człowieka, które z pewnością zapamięta do końca życia. Cieszę się, że po czterech latach nasi uczniowie spotykają się w takich pięknych okolicznościach. Na co dzień jest czas na naukę oraz inne obowiązki, natomiast  dzisiaj jest czas na zabawę, po której rozpocznie się odliczanie dni do matury - mówi Beata Kiereś, dyrektor II LO w Piotrkowie. - Na pewno cztery lata z tym rocznikiem przebiegły bardzo szybko. Pamiętam, jak przychodzili do szkoły pełni obaw, a dzisiaj już ją kończą. Był to dla nich trudny czas, ponieważ szkoła była w remoncie, ale dzisiaj już są w pięknej odnowionej szkole i myślę, że są dumni, że są uczniami II LO w Piotrkowie - dodaje dyrektor.

Oczywiście na studniówce nie mogło zabraknąć poloneza. Ten polski tradycyjny taniec wykonało 20 par maturzystów, którzy po zaprezentowaniu się zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Do Poloneza zaczęliśmy przygotowywać się na początku grudnia. Mieliśmy jedną próbę w tygodniu, ale teraz zobaczymy, jak to wyjdzie w praktyce. Myślę, że będzie się każdemu podobało - mówił maturzysta Jakub Frankiewcz tuż przed rozpoczęciem poloneza. Jak bym podsumował te ostatnie lata...? Poznałem bardzo dużo fajnych znajomych. Nauczyciele wiadomo... jedni lepsi, drudzy gorsi, ale ogólnie pozytywnie. Będę bardzo miło wspominał tę szkołę. Bardzo fajny okres w moim życiu - podsumowuje uczeń.

Po zakończeniu części oficjalnej przyszli absolwenci II LO pozowali do pamiątkowych zdjęć, a następnie czekała ich niezapomniana noc do samego rana. Dla wielu maturzystów był to ostatni moment na tak dużą zabawę. Wielu z nich wkroczy teraz w okres najintensywniejszych przygotowań do egzaminu maturalnego.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Matura 2001 ~Matura 2001 (Gość)27.01.2024 19:11

Jak miło zobaczyć nauczycieli, którzy wciąż tam pracują - pozdrawiam!

30


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)27.01.2024 17:10

Młodzież co roku piękniejsza.

21


H ~H (Gość)27.01.2024 16:06

Współczuję tym młodym ludziom uczyć/nieuczyc się w ciężkich warunkach

11


goœć_jjj ~goœć_jjj (Gość)27.01.2024 14:01

Blond bliźniaczki piękne

21


DonaldZbawiciel ~DonaldZbawiciel (Gość)27.01.2024 11:05

5te zdjęcie 2 nowoczesne dziewczyny od lewej już widać efekty nowej władzy.

34


gian ~gian (Gość)27.01.2024 08:14

Co za bal :) super wspomnienia będą.

43


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat