Advertisement

Srebro i brąz dla Piotrkowa!

ePiotrkow Środa, 25 maja 202216580
Bardzo dobrze spisały się reprezentantki Szkoły Tenisa "Winner" w Letnich Mistrzostwach Województwa Łódzkiego do lat 12. Weronika Wasiak zajęła drugie miejsce, Karolina Wasiak trzecie, a Maja Kabzińska wywalczyła piątą lokatę.

Ładuję galerię...

W turnieju wystąpiło osiem zawodniczek, które zostały podzielone na dwie grupy. W grupie "A" znalazły się dwie nasze reprezentantki - Maja i Karolina, natomiast Weronika trafiła do grupy "B".


Karolina pokonała Maję 6:1, 6:3, uległa z kolei Hannie Grzywacz (Fundacja Eurotenis Łódź) 0:6, 2:6. Hania okazała się też lepsza od Mai, pokonując ją 6:1, 6:0. Czwarta w grupie "A" Lena Błaszczyk (KT Start Łódź) oddała wszystkie mecze walkowerem.


W grupie "B" najlepsza okazała się Weronika Wasiak, która pokonała Helenę Olszewską (PKT Pabianice) 6:0, 6:1, Laurę Czajkę (Winners ST J. Wolniak Łódź) 6:0, 6:3 i po bardzo zaciętym spotkaniu także Hannę Leśniak (KT Start Łódź) 6:4, 5:7, 13-11.

 

Tym samym Weronika awansowała do finału turnieju, gdzie lepsza od niej okazała się Hanna Grzywacz 6:0, 6:2. Najniższe miejsce na podium wywalczyła Karolina Wasiak. Nasza reprezentantka w starciu o trzecią pozycję pokonała Hannę Leśniak 6:2, 3:6, 10-6. Z kolei Maja Kabzińska zmierzyła się o piątą lokatę z Laurą Czajką. Podopieczna Macieja Wściubiaka wygrała 6:2, 6:1.


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat