Advertisement

Spotkajmy się w Rynku Trybunalskim z naszym olimpijczykiem

AKS Piotrków Środa, 07 lipca 202121930
Piotrkowski Atletyczny Klub Sportowy zaprasza na środową konferencję prasową i spotkanie z Magomedmuradem Gadżijewem w Rynku Trybunalskim. Zapaśnik AKS już za miesiąc rozpocznie zmagania podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio i będzie to ostatnia okazja, aby spotkać się z naszym olimpijczykiem, porozmawiać i wesprzeć go przed tym ważnym startem. W spotkaniu wezmą także udział kadetki piotrkowskiego klubu, które w weekend wygrały Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży.
fot. archiwum ePiotrkow.pl | PZZ fot. archiwum ePiotrkow.pl | PZZ

- Spotkanie jest otwarte dla kibiców i odbędzie się w środowe popołudnie w restauracji Staromiejskiej, oczywiście z zachowaniem reżimów sanitarnych. Jeżeli będzie większa liczba osób to zapraszamy do ogródka i na zewnątrz - na pewno każdy będzie mógł się spotkać i zamienić kilka słów z naszymi utytułowanymi zawodnikami i zawodniczkami. Jeszcze raz przypomnę, że widzimy się w Rynku Trybunalskim i zapraszam serdecznie! - mówi Michał Jaworski, wiceprezes Atletycznego Klubu Sportowego.

 

Początek konferencji zaplanowano na godzinę 16:00. Po jej zakończeniu z zawodnikami będą mogli indywidualnie spotkać się kibice. 

 

Wraz z Muradem do Piotrkowa przyjedzie także trener zapaśniczej reprezentacji Polski w stylu wolnym, Jusup Abdusałamow.

 

Przypomnijmy, że Gadżijew jest pierwszym olimpijczykiem z Piotrkowa od 1992 roku i srebra zapaśnika, Piotra Stępnia w Barcelonie.


Zainteresował temat?

5

2


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat