Advertisement

Spotkają się, by wesprzeć Laurę

Region Piątek, 24 marca 20231
Na charytatywny turniej siatkarski kobiet zapraszają przedstawiciele Ludowego Zespołu Sportowego "Błysk" oraz urzędnicy z gminy Aleksandrów. Podczas imprezy przeprowadzona zostanie zbiórka na rzecz 7-letniej Laury z Piotrkowa, która cierpi na zespół Aperta.
fot.: siepomaga.pl/lauramatuszewska fot.: siepomaga.pl/lauramatuszewska

To już kolejna batalia o zdrowie, jaką musi stoczyć mała Laura Matuszewska. 

Laura ma zespół Aperta. Córeczka rośnie, ma już 7 lat, jej mózg rośnie, ale czaszka nie. Mózg za chwilę przestanie się w niej mieścić! Dojdzie do nieodwracalnych zmian – zniszczenia nerwów wzrokowych i innych funkcji mózgu, co grozi upośledzeniem, a nawet czymś znacznie gorszym. Jedynym ratunkiem dla Laury jest operacja w USA, tylko tam mogą jej pomóc - pisze pani Jolanta, mama Laury na stronie siepomaga.pl.

 

Pomóc można wpłacając dowolną kwotę na stronie zbiórki, ale także biorąc udział w imprezie sportowej w Aleksandrowie. W programie m.in.: występy artystyczne, animacje dla dzieci, czy poczęstunek od KGW w Jaksonku. Szczegóły na plakacie.

 


Zainteresował temat?

0

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)24.03.2023 09:47

Razem dla Laury. Kochani damy rade

81


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat