Radek Grzybicki mistrzem Polski

AKS Piotrków Sobota, 16 września 20176
Zapaśnik piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego wywalczył kolejny mistrzowski tytuł podczas Mistrzostw Polski w Zapasach w Stylu Klasycznym, które odbyły się w Raciborzu. Piotrkowianie wywalczyli tam w sumie pięć medali.

Radek, walczący w kategorii wagowej 98 kg, pokonał w finale Marcina Olejniczaka, reprezentanta Klubu Sportowego Sobieski Poznań.

Medale podczas tej imprezy zdobyli także inni zawodnicy Atletycznego Klubu Sportowego: Dawid Szkodziński (kat. 59 kg) wywalczył brąz, na najniższym stopniu podium stanął również Jacek Tomaszewski (kat. 75 kg), Michał Król wywalczył srebrny medal w kat. 85 kg, a tuż za nim uplasował się Piotr Kępski.

Radka Grzybickiego będziemy mogli zobaczyć na macie już we wtorek, 19 września podczas inauguracyjnego spotkania PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej. AKS Wrestling Team podejmie w Hali Relax zespół Boruta-Olimpiczyk Zgierz i Radom. Początek spotkania o godzinie 18.00.