Prognoza pogody na weekend

Strefa FMŁódzkie Piątek, 03 września 20210 1140
Jakiej pogody możemy się spodziewać w ten weekend? O tym Łowcy Burz Łódzkie.
fot. pixabay.com

Piątek 03.09

W ciągu dnia czeka nas piękna i słoneczna pogoda. Temperatura  wzrośnie do 22 stopni Celsjusza. Ciśnienie wyniesie 1016 hPa. Wiatr będzie wiał z zachodu i północnego zachodu w porywach osiągając do 40 km/h.

 

W nocy z piątku na sobotę czeka nas bardzo ładna noc. Temperatura spadnie do 12*C. Wiatr będzie wiał z północnego wschodu w porywach osiągając do 15 km/h. Ciśnienie będzie oscylować w okolicach 1018 hPa.

 

Sobota 04.09

W ciągu dnia możemy spodziewać się naprawdę pięknej pogody. Temperatura wzrośnie do poziomu 18 – 20 *C. Wiatr będzie wiał z północy w porywach osiągając do 20 km/h. Ciśnienie wzrośnie do poziomu 1020 hPa.

 

W nocy pogoda będzie również spokojna. Czeka nas praktycznie bezchmurna noc. Temperatura spadnie do poziomu 8 * C. Wiatr nadal będzie wiał głównie z północy i północnego wschodu. Ciśnienie wzrośnie do poziomu 1023 hPa.

 

Niedziela 05.09

Pomimo słonecznego dnia nie będzie nas rozpieszczać temperatura. W ciągu dnia powinna ona wzrosnąć do poziomu 17 – 19 *C. Wiatr będzie wiał z północnego wschodu w porywach osiągając do 25 km/h. Ciśnienie nadal będzie wzrastać i osiągnie poziom 1026 hPa. W ciągu dnia nie powinny występować opady.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat