Advertisement

Premiera etiudy teatralnej NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA, CZYLI "ZEMSTA" W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM

Wtorek, 14 listopada 2023
Już dziś 14 listopada 2023 roku o godz. 17.00, w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury, al. 3 Maja 12, premiera etiudy teatralnej 🎭 pt. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA CZYLI "ZEMSTA" W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM.

Uczestnicy projektu to grupy amatorów – aktorów, scenografów, kostiumologów oraz fotografików, którzy  podjęli próbę realizacji zadania. Etiuda powstała na podstawie wybranych fragmentów „Zemsty" Aleksandra Fredry. Jak uczestnicy projektu poradzą sobie z realizacji zadania, będzie można ocenić już dziś wieczorem.

 

Premiera etiudy odbędzie się w ramach programu Edukacja Kulturalna z funduszu celowego projektu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pn. "ZEMSTA" ALEKSANDRA FREDRY W 230. ROCZNICĘ URODZIN OJCA KOMEDII POLSKIEJ, dofinansowanego ze środków, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

 

 

 

 

 

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat