Advertisement

Prace na Skargi już zakończone

UM Piotrków Trybunalski Czwartek, 15 września 202219507
Skwer przy ul. ks. Piotra Skargi w Piotrkowie Trybunalskim zyskał nowoczesne i bezpieczne oblicze. Ułożono tam kostkę betonową, pojawiły się dodatkowe miejsca parkingowe, a także stylowe latarnie parkowe oraz ławki.

Ładuję galerię...

To oznacza zakończenie modernizacji zielonego skweru przy Zespole Szkół Medycznych.

Na placu zamontowaliśmy zachęcające do wieczornych spacerów nowe stylowe parkowe słupy oświetleniowe ze źródłami światła LED, których dotychczas tutaj nie było. Zdemontowaliśmy stare płyty chodnikowe i w to miejsce ułożyliśmy alejki z kostki betonowej. Park wzbogacił się o nową zieleń oraz ławki do odpoczynku. Dołożyliśmy również kosze na śmieci – wyliczają pracownicy Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta. - Na wniosek mieszkańców okolicznych bloków, wokół skweru wybudowaliśmy również dziesięć miejsc parkingowych - dodają urzędnicy.


Nowe oblicze parku przy ul. ks. Skargi ma do zwiększyć bezpieczeństwo, komfort życia mieszkańców oraz poprawić wygląd trybunalskiego grodu.

Realizujemy wiele dużych inwestycji, ale nie zapominamy o tych mniejszych zadaniach, ale jakże ważnych dla mieszkańców konkretnych osiedli - podsumowuje prezydent Krzysztof Chojniak.


Zainteresował temat?

2

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

;) ~;) (Gość)15.09.2022 09:19

A co z parkiem Belzackim?

70


jest źle ~jest źle (Gość)15.09.2022 11:52

Jeszcze do pełnego ładnego wyglądu potrzebna jest pielęgnacja rosnącej tam zieleni , mówię tu o dziko rosnących , nie wyglądających dobrze krzakach, oraz zniszczonego ,powalonego i już starego, zdrewniałego żywopłotu,,to taka moja uwaga do ogrodnika miejskiego.

30


Zasiłkowy nur ~Zasiłkowy nur (Gość)15.09.2022 10:37

Powiem wam że wcześniej przed remontem piwo mniej smakowało niż teraz. Dziękuję wam podatnicy za miejsce na relaks i pozdrawiam pracujących

60


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)15.09.2022 10:04

A co z ulicą Mickiewicza?

40


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)15.09.2022 09:55

Będzie skarga

21


obs. ~obs. (Gość)15.09.2022 09:11

cyt." Nowe oblicze parku przy ul. ks. Skargi ma do zwiększyć bezpieczeństwo, komfort życia mieszkańców oraz poprawić wygląd trybunalskiego grodu" Potężna inwestycja ,zdecydowanie potężna. No i oczywiście ,zdecydowanie potrzebna ,zdecydowanie...

50


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat