Advertisement

Pożar stodoły. Przyczyną fotowoltaika?

Region Piątek, 18 czerwca 20213102155
W piątek w godzinach popołudniowych zapalił się budynek gospodarczy w miejscowości Sierosław w gminie Moszczenica.

Ładuję galerię...

18 czerwca około godziny 15:30 zapaliła się murowana stodoła w miejscowości Sierosław w gminie Moszczenica. Prawdopodobną przyczyną pożaru była awaria instalacji fotowoltaicznej znajdującej się na dachu budynku. Pożar gasiło co najmniej 9 zastępów straży pożarnej. W trakcie trwania akcji gaśniczej zawalił się dach budynku wraz z całą feralną instalacją. Pożar został ugaszony po około 2 godzinach.


Zainteresował temat?

3

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (55)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Cześć ~Cześć (Gość)18.06.2021 17:47

Normalni ludzie tego nie zakładają bo w nieczech czy w UK już się to nie opłaca ze względu na prawo

85


Oj tam oj tam ~Oj tam oj tam (Gość)20.06.2021 13:23

Może fotowoltaika to jakieś tam oszczędności i kiedyś tam się zwraca, ale mam pytanie do wszystkich zwolenników i sprzedawców tego rozwiązania. Macie rozwiązania na utylizację tego ustrojstwa? Za 10-15 lat zapewne będziecie musieli ściągać to zużyte cudo z domów i przy okazji robić nowe dachy. Co z tym zrobicie? Kiedyś wszyscy mieli bzika na punkcie płyt i rur azbestowych. I co wyszło?

162


Aladyn ~Aladyn (Gość)21.06.2021 17:54

I tu oto pojawia się metoda utylizacji . Po 15 latach ubezpieczenia są mniejsze (od budynku) to i na budynku przytnie. Za 10 -15 lat pożary to norma

50


Gordon ~Gordon (Gość)18.06.2021 17:40

Pewnie montaż wykonywała jakaś firma, która na rynku jest z rok. Takie inwestycje zlecić należy tylko firmom z wieloletnim doświadczeniem. Nie wybierać pierwszych lepszych firm i nie kierować się tylko ceną.

69


mir9 ~mir9 (Gość)20.06.2021 20:45

Miało być ekologicznie, co na to ekolodzy?

120


Rycerz ~Rycerz (Gość)19.06.2021 23:40

Detektywi którzy coś tam słyszeli czytajcie --->,, Stodoła jest murowana, dach był wykonany z blachy. Przyczyną pożaru była prawdopodobnie instalacja fotowoltaiczna, która była zamontowana na dachu zabudowań - mówi mł. bryg. Tomasz Wojtakowski, dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Piotrkowie, który był na miejscu zdarzenia.,,Takie informację są na Nasze Miasto

70


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)19.06.2021 01:26

O czym wy mówicie w promieniu 2 km było słychać jak panele strzelały a późnej pojawił się ogień. Widzę że najwięksi eksperci to ci których nie było na miejscu ????

120


Jan Jan ~Jan Jan (Gość)18.06.2021 17:51

Pewnie brak optymalizatorów lub słabe kable do fotowoltaiki i się przegrzało

71


Czesław ~Czesław (Gość)18.06.2021 23:35

Mówią płonie stodoła, płonie aż strach, aż kurzy się z niej.

15


Hshs ~Hshs (Gość)19.06.2021 14:22

Gdyby była fotowoltanika to by nie paliło soe

12


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement