Potrącenie rowerzysty przy alei 800-lecia w Piotrkowie

Czwartek, 22 czerwca 202363
W czwartkowe popołudnie doszło do potrącenia rowerzysty na rondzie u zbiegu alei 800-lecia z ul. Twardosławicką. Poszkodowany rowerzysta został przetransportowany do szpitala.

Ładuję galerię...

38-letnia kobieta poruszająca się samochodem osobowym potrąciła 62-letniego mężczyznę jadącego rowerem.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca pojazdem Dacia, jadąc alejami 800-lecia od ul. Słowackiego w kierunku ul. Wojska Polskiego na skrzyżowaniu o ruchu okrężnym w wyniku nieprawidłowej obserwacji drogi, wjechała w rowerzystę poruszającego się już na rondzie. W wyniku poniesionych obrażeń mężczyzna został przewieziony do szpitala. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi - relacjonuje asp. szt. Izabela Gajewska z KMP w Piotrkowie.

Na miejscu zdarzenia nie występują już utrudnienia w ruchu drogowym.

POLECAMY


Zainteresował temat?

4

1


Komentarze (63)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

do eko ~do eko (Gość)24.06.2023 14:53

Kolego jest ścieżka wzdłuż kierunku jazdy tego rowerzysty wiec na pewno zostanie ukarany mandatem karnym,a do tego jeszcze OC się do niego odezwie celem pokrycia szkody w pojeździe,który brał w nim udział.

12


Rowerzysta ~Rowerzysta (Gość)24.06.2023 12:26

Gdyby w Piotrkowie były normalne ścieżki rowerowe to by się nimi można było poruszać a nie jakieś wyłożone kostką coś udająca ścieżkę

61


go?ć_ania ~go?ć_ania (Gość)24.06.2023 15:05

Ten rower się zapalił że straż tam stoi?

21


eko ~eko (Gość)22.06.2023 23:49

Rowerzyści jeżdżą już ścieżkami rowerowymi, jezdniami, chodnikami. Pozostały jeszcze chmury i woda. Rowerzyści są wszędzie, i wszyscy pozostali muszą na nich uważać. Kiepskie to prawo. Wczoraj gdy szedłem chodnikiem, jadący z dużą prędkością rowerzysta o mało we mnie nie wjechał. Muszę to napisać, większość rowerzystów jeździ także po pasach - zamiast zejść z roweru i przeprowadzić rower po pasach.

209


emeryt ~emeryt (Gość)23.06.2023 22:46

Przez te ostatnie burze i zamknięcia przejazdów kolejowych na terenie miasta to nawet portal e-piotrkow się zaciął. Referendum coraz bliżej to będzie się działo. Ja cię nie mogę.

21


Pisor ~Pisor (Gość)23.06.2023 10:34

Czy szprychy całe?

01


chłop z domu rolnika ~chłop z domu rolnika (Gość)23.06.2023 11:54

Powinni ukarać rowerzystę bo jechał drogą ,a jest tam śćieżka dla rowerów.W tym przypadku mandat dla kolarza.

57


~ ~~ (Gość)23.06.2023 08:52

Fajny rower

30