Potrącenie motocyklisty. Lądował LPR

Sobota, 14 października 20236
Groźny wypadek w Łochyńsku w gminie Rozprza. Motocykl został uderzony przez samochód osobowy. Kierujący motocyklem został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala.
Fot. Przemysław Sobczyk Fot. Przemysław Sobczyk

Do zdarzenia doszło około godziny 10:00.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że kierujący pojazdem audi, wykonując manewr skrętu w lewo na posesję, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu w przeciwległym kierunku motocykliście. W wyniku tego zdarzenia motocyklista śmigłowcem LPR został przetransportowany do szpitala w Łodzi - relacjonuje asp. sztab. Izabela Gajewska, oficer prasowy piotrkowskiej policji. 

 

Obaj kierujący byli trzeźwi. 

 

Fot. Przemysław Sobczyk

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dori ~Dori (Gość)17.10.2023 00:05

Nie zawsze wbrew opinii większości osób motocykliści są sprawcami kolizji więc jeśli nie znamy przyczyny nie osadzajmy pochopnie....

10


Gerwazy z Ignacowa ~Gerwazy z Ignacowa (Gość)16.10.2023 11:44

Ło panie, tuż to on na wybłory nie zdąży

40


Odciecie ~Odciecie (Gość)15.10.2023 21:45

Motocykliści się sami proszą o kłopoty. Proszę podać z jaką prędkością jechał a raczej pędził motocyklista? Bo samochód chyba wolno jeżeli skręcał.

08


Pani z BMW ~Pani z BMW (Gość)15.10.2023 21:32

A myślałam że sezon motocyklowy się już zakończył.

12


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat