Advertisement

Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę... dwa razy

PolicjaOpoczno Wtorek, 26 stycznia 202153094
Nawet 2 lata pozbawienia wolności grożą 25-letniemu mieszkańcowi powiatu tomaszowskiego, który mając w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu kierował seatem toledo.
fot. archiwum ePiotrkow.pl fot. archiwum ePiotrkow.pl

Opoczyńscy policjanci 23 stycznia, w Opocznie na al. Sportowej o godzinie 21.30, zatrzymali do kontroli drogowej kierującego seatem toledo, mieszkańca powiatu tomaszowskiego. Od 25-letniego kierowcy była wyczuwalna woń alkoholu. Mężczyzna został poddany badaniu, którego wynik wskazał ponad, 1,5 promila. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Kierowca aby uniknąć holowania wezwał na pomoc swojego znajomego, który miał przejąć pojazd.

 

Około godz. 23.30, policjanci, którzy przeprowadzali interwencję wobec pijanego kierowcy seata, otrzymali informację, że 25-latek po zakończeniu ich interwencji, siłą odebrał kluczyki osobie, którą sam wskazał do odwiezienia go do domu i sam ruszył w kierunku Inowłodza. Policjanci, po dojeździe do tej miejscowości, na jednej ze stacji paliw, zauważyli seata, a w nim śpiącego kierowcę. Sprawa ostatecznie trafiła do mundurowych z tomaszowskiej jednostki policji. Mężczyźnie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.


Zainteresował temat?

3

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

aaaa ~aaaa (Gość)28.01.2021 19:02

Jaki z tego wniosek płynie?
Policja powinna pilnować kto zabiera samochód i zbadać "znajomego"

10


gość_doroboty ~gość_doroboty (Gość)26.01.2021 22:45

Może to te ulomy z Korytnicy

30


gość_gość ~gość_gość (Gość)26.01.2021 11:47

Powinni go wychłostać minimum 1000 batów może by zmądrzał

120


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat