Policjanci pomogli bezpiecznie dojechać do domu

PolicjaTomaszów Poniedziałek, 26 października 202012 9744
Policjanci z łódzkiej grupy SPEED pomogli mężczyźnie z gminy Będków w powiedzie tomaszowskim bezpiecznie dojechać do domu. Kobieta zajmowała się dwójką dzieci i straciła przytomność.
fot. archiwum ePiotrkow.pl

W sobotę, 24 października, kilka minut przed 19:00, w miejscowości Kalska Wola (powiat piotrkowski) zatrzymali do kontroli audi, którego kierujący nie dostosował się do sygnalizacji świetlnej i przejechał na czerwonym świetle. Okazało się, że powodem tego przewinienia była informacja, iż żona mężczyzny przebywająca w domu z małymi dziećmi, utraciła przytomność. Policjanci postanowili przeprowadzić pilotaż auta, zapewniając kierującemu bezpieczny dojazd do domu.

 

St.asp. Jarosław Militowski oraz asp. Ireneusz Pietrzak z Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Łodzi widząc, że sytuacja może być poważna, odstąpili wstępnie od legitymowania kierującego i eskortowali go do miejsca zamieszkania. Po przybyciu do domu mężczyzny zastali jego żonę leżącą na podłodze. Kobieta była sina a kontakt z nią był utrudniony. Miała trudności z oddychaniem i bóle w klatce piersiowej. Jak ustalili funkcjonariusze przybywała aktualnie na kwarantannie. Na miejsce wezwany został zespół pogotowia ratunkowego, do przyjazdu którego kobiecie podawano tlen za pomocą inhalatora. Przy byciu załogi pogotowia kobieta została przewieziona do szpitala celem dalszej hospitalizacji. W związku z zaistniałą sytuacją funkcjonariusze odstąpili od ukarania męża kobiety.


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (12)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_pkij ~gość_pkij (Gość)26.10.2020 12:05

Można na proteście podpalać śmietniki?

17


gość_slu ~gość_slu (Gość)26.10.2020 16:08

Za to mają płacone z moich podatków a nie tylko siedzieć na bp i pić kawę

02


gość_1111 ~gość_1111 (Gość)26.10.2020 12:11

Żona na kwarantannie a mąż nie?

03


gość_gość ~gość_gość (Gość)26.10.2020 15:46

Też dołączam dowody uznania dla Policjantów, byle takich Funkcjonariuszy z ludzką twarzą więcej.

40


gość_myszka ~gość_myszka (Gość)26.10.2020 12:24

Między innymi takiej pomocy Obywatele oczekują od naszej Policji, a nie bicia kobiet domagających się poszanowania przez rządzących swoich praw.

52


gość_adasko ~gość_adasko (Gość)26.10.2020 13:25

Taka postawa grupy speed super, pozdrawiam "ludzkich" policjantów BRAVO

110


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat