Advertisement

Plac Jagiełły częściowo zamknięty

ePiotrkowRegion Wtorek, 21 czerwca 202216841
Pracownicy Urzędu Miasta w Wolborzu poinformowali o kolejnych utrudnieniach w ruchu, spowodowanych koniecznością wykonania prac podziemnych. Tym razem wyłączona dla ruchu będzie część Placu Jagiełły.
fot.: Google fot.: Google

Od środy (22 czerwca) w Wolborzu obowiązywać będzie czasowa organizacja ruchu na Placu Jagiełły. Jest to związane z przebudową sieci wodociągowej. Zamknięty będzie fragment placu w okolicach skweru przed wejściem do kolegiaty wolborskiej. Obszar, który zostanie wyłączony dla ruchu znajdziecie na poniższym planie. 

 

 


Zainteresował temat?

0

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

wiesniak ~wiesniak (Gość)21.06.2022 08:19

Kiedy te madre glowy skoncza to co jest zaczete.Rondo Golesze,droga Mloszow.droga Golesze Mloszow Rondo Golesze gdzie jes niszczone to co zostalo zrobione w zeslym roku.Gdzie planowanie prac kto za to odpowiada.

20


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat