Piotrkowianin na Mistrzostwach Europy

Świat Piątek, 19 sierpnia 20224
Piotrkowski badmintonista Maksymilian Danielak bierze udział w rozgrywanych w Belgradzie Mistrzostwach Europy Juniorów. Za nim pierwszy mecz.
Maksymilian Danielak Maksymilian Danielak

Maksymilian Danielak znalazł się w reprezentacji Polski na drużynowe i indywidualne Mistrzostwa Europy Juniorów w badmintonie, które w tym roku odbywają się w stolicy Serbii. Turniej rozpoczął się 18 sierpnia, a zakończy 27 sierpnia. Najpierw (od 18 do 22 sierpnia) rywalizują drużyny narodowe.

 

Nasza reprezentacja mierzy się w grupie z zespołami Czech, Łotwy i Estonii. Do ćwierćfinału awansują zwycięzcy ośmiu grup. Z kolei zmagania indywidualne potrwają od 22 do 27 sierpnia.

 

Pierwsze spotkanie naszej drużyny narodowej zakończyło się zwycięstwem nad Łotwą 4:1, a jeden punkt wywalczył właśnie zawodnik KKS Ruch Piotrków.

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

KibicKometki ~KibicKometki (Gość)31.08.2022 05:15

I co dalej z piotrkowskim kometkarzem? Co osiągnął? Brak informacji? Czyli brak dobrego wyniku i miejsca?

00


Pepik ~Pepik (Gość)21.08.2022 19:05

Brawo!! Tak trzymak

10


M. ~M. (Gość)19.08.2022 22:57

Brawo!

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat