Piknik rodzinny w Romanówce

ePiotrkowRegion Wtorek, 26 października 202135874
W Romanówce odbył się piknik rodzinny, który był podsumowaniem realizacji w tej miejscowości projektu ,,Przed Covidem bramy zamykamy i bezpiecznie czas spędzamy". Zabawę zorganizowało Koło Gospodyń Wiejskich Romanówka/Stefanówka.

Ładuję galerię...

Projekt realizowany był w dwóch etapach. Pierwszy objął montaż ogrodzenia, w tym bramy i furtki przy Domu Ludowym w Romanówce. Dzięki tej inwestycji poprawi się bezpieczeństwo dzieci i młodzieży, które korzystają ze znajdującego się tam placu zabaw. Drugi etap to organizacja pikniku dla dzieci i młodzieży, czyli wspólna integracja, której w dobie pandemii tak bardzo brakowało. Właśnie piknik był okazją do uroczystego przecięcia wstęgi nowego ogrodzenia.

 

Podczas imprezy dzieci wzięły udział w pogadance z terapeutą uzależnień na temat zagrożeń płynących z mediów i ich wpływu na funkcjonowanie człowieka, a na najmłodszych czekało ponadto mnóstwo zabaw z elementami animacji.

Pyszny poczęstunek na piknik przygotowały członkinie koła, a niesamowicie cennym elementem spotkania był wspólnie spędzony czas przy ognisku wraz z pieczeniem kiełbasek.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_ppp ~goœć_ppp (Gość)28.10.2021 07:44

Nie wolno wstęgi BIAŁO CZERWONEJ przecinać nożyczkami !!! to jak by cieli (NISZCZYLI) Polską flagę .WSTYD !!!!!!!

20


sdf ~sdf (Gość)26.10.2021 18:21

Darmowa kiełbasa

11


Ojciec rydzyk ~Ojciec rydzyk (Gość)27.10.2021 15:52

A ksiundz gdzie??? Czemu nie poświęcił bramy

02


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat