Advertisement

PiS zaprezentował kandydatów (VIDEO)

ePiotrkow Wtorek, 02 października 201868
Prawo i Sprawiedliwość rozpoczęło w poniedziałek kampanię wyborczą w Piotrkowie. Gościem konwencji był b. minister obrony narodowej, szef okręgu piotrkowskiego PiS Antoni Macierewicz.

Ładuję galerię...

Spotkanie rozpoczęło się z kilkudziesięciominutowym opóźnieniem. Czekano bowiem na przyjazd wiceprezesa Prawa i Sprawiedliwości. Antoni Macierewicz przez prawie 40 minut opowiadał o sytuacji w kraju, co jakiś czas nawiązując do tego co dzieje się w Piotrkowie i naszym regionie. – Chodzi o to żeby te wybory wygrać. To jest cel tego czasu, w którym jesteśmy. Mamy wszystkie na to szanse. Tak mówią ogólno łódzkie badania opinii publicznej – mówił b. minister. Wielokrotnie krytykował prezydenta Krzysztofa Chojniaka podkreślając, że zostały mu 3 tygodnie rządów.

Antoni Macierewicz poinformował też, że według ostatnich – jeszcze nie opublikowanych danych – bezrobocie w Polsce wynosi 3,4%.

 

Grzegorz Lorek, kandydat na prezydenta Piotrkowa przedstawił osoby ubiegające się o mandat radnego wojewódzkiego i radnego. Mówił też o priorytetach PiS: – Jest potrzebne rozwiązanie problemu ciepłowni miejskiej, brakuje nam dróg, ścieżek rowerowych i chodników z prawdziwego zdarzenia. W Piotrkowie buduje się budynki z przypadku. Nie ma czegoś takiego jak siłownie miejskie, można je tworzyć przy wykorzystaniu środków zewnętrznych. Trzeba też zmienić infrastrukturę drogową w całym mieście.

 

Jedynkami PiS w Piotrkowie są: Sergiusz Stachaczyk, Grzegorz Lorek, Wiesława Olejnik i Łukasz Janik.

 

P.S

 

Dwukrotnie podczas przemówienie Antoniego Macierewicza zgasło światło. ZOBACZ

 

 


Zainteresował temat?

8

14


Advertisement
Advertisement

Komentarze (68)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Jeszcze tu kiedyś powrócę ~Jeszcze tu kiedyś powrócę (Gość)02.10.2018 16:37

Czy Antonii spotkał się okazyjnie z Chojniakiem???

34


login8 ~login8 (Gość)02.10.2018 15:20

Co tam robi ziemba? Przecież to facet zero. Radny powiatowy z Woli Krzysztop. to nawet gęby nie otworzył na komisjach czy sesjach. nastawiony na branie diet a nie zrobienie czegoś dobrego dla wyborców. Na taczkę z nim.

132


gość ~gość (Gość)02.10.2018 14:39

PISoff wszystko tylko nie PIS!!!

1213


juhhu ~juhhu (Gość)02.10.2018 10:22

akurat z tym, że Chojniak powinien już odejść w zapomnienie się w 100% zgodzę

2516


Kukizowiec ~Kukizowiec (Gość)02.10.2018 14:20

Nie jestem zwolennikiem PiS ani tym bardziej Antoniego Macierewicza, ale w tym co mówił (na filmiku tego nie ma) jest sporo racji. Żyję już długo i tak wielki regres w Piotrkowie widziałem ostatnio w latach 60. Prezydent Chojniak sam zresztą przyznał, że nie ma pomysłu na miasto serwując podczas inauguracji kampanii obietnice, które składa przy okazji każdych wyborów. Nie wiem jeszcze na kogo oddam swój głos, ale na pewno wiem, że nie zagłosuję na prezydenta Chojniaka - prezydenta, który Piotrków ogląda z okna przy Rudowskiego lub okien limuzyny.

169


Don Pedro ~Don Pedro (Gość)02.10.2018 14:19

Oczekiwałem od Pana Macierewicza co najmniej takiego planu rozwoju jak to przedstawił Pan Chojniak. Niestety plan Pana Macierewicza to tylko przejęcie władzy i nic więcej. Jak PiS w Piotrkowie dorośnie do poziomu np.: Pana Jakiego, który szanuje mieszkańców Warszawy i z nimi rozmawia to pogadamy.

86


rolnicy ~rolnicy (Gość)02.10.2018 14:11

Rolnicy głosujmy na PIS a po wyborach będziemy likwidować hodowle futerek, ograniczać hodowlę swiń...

610


wojciech ~wojciech (Gość)02.10.2018 13:26

Maciar wracaj do Warszawy nie chcemy w Piotrkowie takich

249


wojciech ~wojciech (Gość)02.10.2018 13:23

nie dla kogokolwiek z pisu. dość oszołomów i mitomanów w naszym mieście !

1411


gość ~gość (Gość)02.10.2018 12:24

Lobuzie tylko PiS PiS a co łobuzom i złodziei....om przeszkadza bo dobierają się do du.y

117


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat