Advertisement

Artykuły do tagu: okręgnr10

PiS zaprezentował kandydatów (VIDEO)
Prawo i Sprawiedliwość rozpoczęło w poniedziałek kampanię wyborczą w Piotrkowie. Gościem konwencji był b. minister obrony narodowej, szef okręgu piotrkowskiego PiS Antoni Macierewicz.
Macierewicz nadal szefem PiS w okręgu nr 10
Antoni Macierewicz ponownie szefem Prawa i Sprawiedliwości w okręgu piotrkowskim. Był jedynym kandydatem na to stanowisko.
PiS wygrywa w okręgu piotrkowskim
Z danych przedstawionych przez 26 obwodowych komisji wyborczych okręgu nr 10 wynika, że PiS uzyskał 27,89 % głosów. Na drugim miejscu PO – 17,56%. Są to wyniki cząstkowe.
Frekwencja wyniosła 50%.
Okręg piotrkowski. Zamieszanie w PiS
Wewnętrzny konflikt w Prawie i Sprawiedliwości okręgu nr 10. Okazało się, że wybrany niedawno na pełnomocnika partii w powiecie piotrkowskim Bartłomiej Misiewicz … nim nie jest. Decyzję prezesa okręgu Antoniego Macierewicza uchylił bowiem Komitet Polityczny PiS. A pełnomocnikiem nadal jest senator Wiesław Dobkowski.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat