Advertisement

PiS zaprezentował kandydatów (VIDEO)

ePiotrkow Wtorek, 02 października 201868
Prawo i Sprawiedliwość rozpoczęło w poniedziałek kampanię wyborczą w Piotrkowie. Gościem konwencji był b. minister obrony narodowej, szef okręgu piotrkowskiego PiS Antoni Macierewicz.

Ładuję galerię...

Spotkanie rozpoczęło się z kilkudziesięciominutowym opóźnieniem. Czekano bowiem na przyjazd wiceprezesa Prawa i Sprawiedliwości. Antoni Macierewicz przez prawie 40 minut opowiadał o sytuacji w kraju, co jakiś czas nawiązując do tego co dzieje się w Piotrkowie i naszym regionie. – Chodzi o to żeby te wybory wygrać. To jest cel tego czasu, w którym jesteśmy. Mamy wszystkie na to szanse. Tak mówią ogólno łódzkie badania opinii publicznej – mówił b. minister. Wielokrotnie krytykował prezydenta Krzysztofa Chojniaka podkreślając, że zostały mu 3 tygodnie rządów.

Antoni Macierewicz poinformował też, że według ostatnich – jeszcze nie opublikowanych danych – bezrobocie w Polsce wynosi 3,4%.

 

Grzegorz Lorek, kandydat na prezydenta Piotrkowa przedstawił osoby ubiegające się o mandat radnego wojewódzkiego i radnego. Mówił też o priorytetach PiS: – Jest potrzebne rozwiązanie problemu ciepłowni miejskiej, brakuje nam dróg, ścieżek rowerowych i chodników z prawdziwego zdarzenia. W Piotrkowie buduje się budynki z przypadku. Nie ma czegoś takiego jak siłownie miejskie, można je tworzyć przy wykorzystaniu środków zewnętrznych. Trzeba też zmienić infrastrukturę drogową w całym mieście.

 

Jedynkami PiS w Piotrkowie są: Sergiusz Stachaczyk, Grzegorz Lorek, Wiesława Olejnik i Łukasz Janik.

 

P.S

 

Dwukrotnie podczas przemówienie Antoniego Macierewicza zgasło światło. ZOBACZ

 

 


Zainteresował temat?

8

14


Advertisement
Advertisement

Komentarze (68)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)03.10.2018 08:45

Port morski,stocznia, fabryka latających łodzi podwodnych, priorytetem dla Piotrkowa. Tragedia, kończ Waść wstydu oszczędź.Wariatkowo

71


rodowity piotrkowianin ~rodowity piotrkowianin (Gość)02.10.2018 22:57

Panie Antoni niech Pan robi to, co Pan robi najlepiej, czyli wróci na Szefa Monu i służy Polsce na poziomie międzynarodowym. Pańska koleżanka Pani Marlena jeszcze dużo musi potrenować zanim będzie potrafiła zająć się rozwojem Piotrkowa równie dobrze jak Pan Jaki Warszawą...

512


obs. ~obs. (Gość)03.10.2018 08:01

Nic tak nie odstręcza od głoswania na kandydata PiS-u jak poparcie tego pana....

66


A.B. ~A.B. (Gość)02.10.2018 16:12

Ten pan Lorek nie wie co mówi.Akurat w Piotrkowie jest dużo sciezek rowerowych,sa dwie ciepłownie ,a o siłowniach to "marzą" tysiące piotrkowian(nie ma wiekszych potrzeb jak siłownie).Czyli pan Lorek nie ma programu..a wystąpienie Macierewicza jest dla pana Lorka "pocałunkiem śmierci.
PS Pan Lorek powinien zaproponować jeszcze budowe łaźni miejskich (mogą być łaźnie "tureckie"

183


 a my mieszkańcy ~ a my mieszkańcy (Gość)02.10.2018 21:36

uważamy , że gdyby te osoby ze zdjęć chociaż przez chwilę mieszkały w P.T. to program mogłyby stworzyć na potrzeby mieszkańców miasta a tak to nie mają najmniejszego pojęcia o potrzebach osób tu mieszkających i opowiadają to co im się wydaje słuszne a w upływającej kadencji radni PiS w większości głosowali razem z PO i PSL . Spadochroniarze wracajcie do domów , szwagrów i miśków.

63


gość ~gość (Gość)02.10.2018 17:00

Bardzo dobrze niech PiS wygra oby się tak stało wtedy cała opozycja totalna totalitarna wkoncu przestanie niszczyć nasz kraj bo to już żenada co robi Po PSL i reszta sbekow by tylko do władzy dostać się, nie pozwólmy na to !

1515


to kłamca! ~to kłamca! (Gość)02.10.2018 17:57

Antek przeproś za swoje bezczelne kłamstwa o katastrofie smoleńskiej, nie będzie ci to zapomniane!

148


qqryq ~qqryq (Gość)02.10.2018 17:54

"Dwukrotnie podczas przemówienie Antoniego Macierewicza zgasło światło."
próba cudu czy zamachu?

94


pan młody ~pan młody (Gość)02.10.2018 17:15

Zapraszani goście świadczą o gospodarzach.

61


cenzorze przepuść ~cenzorze przepuść (Gość)02.10.2018 16:55

Na pewno nie, dla Kandydata Lorka oraz nie, dla Kandydata Chojniaka ............

25


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat