Oznakowanie szlaku wodnego Pilicy w gm. Aleksandrów

ePiotrkowRegion Środa, 27 października 202113883
Gmina Aleksandrów otrzymała dofinansowanie z budżetu województwa łódzkiego na realizację projektu pn. "Oznakowanie szlaku wodnego rzeki Pilicy na terenie gminy Aleksandrów". W ramach zadania zamontowane zostały tablice, które przedstawiają treści informacyjne i promocyjne środkowego Nadpilicza.
fot.: UG Aleksandrów

Znaki informacyjne szlaku wodnego umieszczone zostały w trzech obrębach geodezyjnych: Skotniki, Szarbsko oraz Ostrów. Tablice zawierają treści informacyjne o obszarze Środkowego Nadpilicza. Dzięki nim zarówno mieszkańcy, jak i turyści mają możliwość zapoznania się z terenem, w którym się znajdują. Celem projektu jest pogłębianie wiedzy na temat regionu, a także podniesienie walorów szlaku turystycznego wzdłuż rzeki Pilicy i jej otoczenia.


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

sołtys 2 ~sołtys 2 (Gość)27.10.2021 22:55

A znaki "uwaga na przyczepki samochodowe na luzie" są?

20


go?ć_teresa ~go?ć_teresa (Gość)27.10.2021 21:17

No w końcu.To jest bardzo potrzebne dla zwykłego kowalskiego.

11


Ostrowiak ~Ostrowiak (Gość)27.10.2021 20:42

Brawa dla sołtysa Ostrowa. Szkoda tylko ze nie zaprosili do zdjęcia obecnej radnej z tego okręgu...

41


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat