Ostatnie zakupy przed świętami

Sobota, 23 grudnia 202312
Przed nami Boże Narodzenie. Sobota to ostatni dzień na zakupy i przygotowania do tegorocznych świąt.

Ładuję galerię...

Mieszkańcy Piotrkowa korzystają z ostatniej szansy na świąteczne zakupy. W niedzielę praktycznie wszystkie sklepy będą nieczynne. Od rana oblegane są dyskonty spożywcze i hipermarkety.

 

Nie brakuje jeszcze osób, które dzisiaj szukają choinki lub chcą kupić karpia na świąteczny stół. Nasz reporter odwiedził miejskie targowisko:

 

 

Nieco później sprawdziliśmy, co działo się w sklepach. Przedświąteczna gorączka zakupów trwała do ostatniej chwili. Kilka godzin przed zamknięciem placówek handlowych mieszkańcy naszego regionu wciąż robili zakupy. Byli wszędzie. W marketach, galerii i mniejszych placówkach handlowych. Szukali ostatnich prezentów, kupowali artykuły spożywcze i dekoracje świąteczne. A półki sklepowe wyjątkowo szybko pustoszały.

 

Dzięki wprowadzonym niedawno zmianom, zgodnie z którymi, jeśli Wigilia przypada w niedzielę, a tak jest w tym roku, to tego dnia obowiązuje zakaz handlu. W takim przypadku może się on odbywać w dwie niedziele poprzedzające 24 grudnia.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (12)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

j. ~j. (Gość)23.12.2023 23:55

Sklepy pewnej sieci będą czynne nawet 25 grudnia! Kto, co i po co kupuje w Boże Narodzenie?.... No, ale kasiora nie śmierdzi i jeśli są klienci także w ten dzień, no to... why not?... Trzeba wyciskać ile się da, nawet w taki święty dzień! Ja pamiętam czasy, kiedy tylko w 2 przedświąteczne niedziele w roku były otwarte sklepy i dało się jakoś żyć bez kupowania w niedzielę. Teraz nawet w Boże Narodzenie niektórzy chcą robić zakupy.... Nie mogę się nadziwić...

22


24na dobę ~24na dobę (Gość)24.12.2023 11:45

Ostatnie zakupy, to zrobię na mecie.

11


go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)23.12.2023 17:43

Ale w niedzielę będzie rynek pewnie. Oni nawet w niehandlowe stoją

20


galJacob ~galJacob (Gość)24.12.2023 10:34

"Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.'

20


Grażyna ~Grażyna (Gość)23.12.2023 23:37

Chciałam kupić kieckę na Sylwestra na Kszywdzie ale były bżydkie i drogie.

11


JarosławParty ~JarosławParty (Gość)24.12.2023 08:29

Kolejny ambitny artykuł i ta bogata foroleracja ...

10


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat