Advertisement

Opoczyńska policja etapami wraca do normalnej pracy

PolicjaOpoczno Piątek, 08 maja 202027430
Policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Opocznie stopniowo kończą obowiązek odbywania kwarantanny, po tym jak wśród nich wykryto kilka zakażeń koronawirusem. Teraz jednostka etapami wraca do normalnego funkcjonowania.
Opoczyńska policja etapami wraca do normalnej pracy

Przypomnijmy, 29 kwietnia zadania funkcjonariuszy z KPP w Opocznie związane z zapewnieniem bezpieczeństwa i obsługą zdarzeń na terenie powiatu opoczyńskiego przejęli policjanci z KMP w Piotrkowie oraz Oddziału Prewencji w Łodzi. Było to związane z wykryciem zakażenia koronawirusem u kilku tamtejszych mundurowych. Z kolei 8 maja ze stanu policjantów z Opoczna udało się uruchomić służby: patrolowo-interwencyjne, ruchu drogowego oraz zabezpieczenie obsługi zdarzeń ze strony struktur dochodzeniowo - śledczych. Mimo to, obsługę stanowiska kierowania nadal prowadzi służba dyżurna piotrkowskiej policji. Powiatowe Stanowisko Kierowania KPP w Opocznie ma zostać uruchomione 11 maja.


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat