Advertisement

OEA MOK znów zorganizuje warsztaty

MOK Piotrków Poniedziałek, 10 stycznia 202212380
Po świąteczno-noworocznej przerwie od 17 stycznia 2022r. w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK (ul. Słowackiego 13) znów będzie można wziąć udział w bezpłatnych warsztatach artystycznych dla seniorów (60+) oraz dla dzieci i młodzieży w wieku 7-15 lat z Piotrkowa Trybunalskiego.
fot.: archiwum OEA MOK fot.: archiwum OEA MOK

Dla seniorów zajęcia będą kontynuowane na warsztatach: plastycznych, ceramicznych/decoupage, szycia artystycznego, komputerowych i obsługi smartfona, fotograficzno-filmowych, wokalnych, tanecznych, teatralnych, muzycznych, dziennikarskich i brydża towarzyskiego.

 

 

Dzieciom i młodzieży pracownicy OEA MOK proponują warsztaty: plastyczne, wokalne, ceramiczne/decoupage, teatralne, komputerowe i fotograficzne. Warunkiem uczestnictwa powyższej grupy wiekowej jest dostarczenie do ośrodka zgłoszenia otrzymanego od pedagoga szkolnego.

 

Instruktorzy czekają już z nowymi pomysłami, więc nie może Was zabraknąć. Zapraszamy już od poniedziałku, 17 stycznia 2022 roku. Do zobaczenia! Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 44 733 91 30 - informują przedstawiciele Ośrodka Edukacji Artystycznej MOK.

Pełny harmonogram warsztatów znajdziecie w załączniku:

pobierz plik grafik-i-etap-2022r-1641805728.docx

 


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat