Advertisement

Nowa altana już integruje

ePiotrkowRegion Wtorek, 21 czerwca 202227533
Mieszkańcy wsi Kamocka Wola w gminie Aleksandrów już korzystają z altany, którą wybudowano dzięki grantowi sołeckiemu. To miejsce ma integrować lokalną społeczność, a pierwsza impreza potwierdziła, że tak właśnie będzie.
fot.: UG Aleksandrów fot.: UG Aleksandrów

Premierowe spotkanie przy altanie w Kamockiej Woli cieszyło się sporym zainteresowaniem. Dla dzieci przygotowano dodatkowe atrakcje, a każdy mógł skorzystać z okolicznościowego poczęstunku. Uczestniczyli w nim m.in.: wójt gminy Paweł Mamrot, Anna Piekarz, dyrektor Gminnego Centrum Kultury, Marzena Grzesińska, kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Dąbrówce, Karolina Stańczyk, sołtys miejscowości Kamocka Wola, ks. Sławomir Spychaj, który poświęcił obiekt, a także pracownicy Urzędu Gminy oraz mieszkańcy.

 

Nowe miejsce spotkań to jednak nie tylko drewniana pergola. Teren wokół niej został również uporządkowany i zagospodarowany, a także doświetlony lampą solarną.

 


Zainteresował temat?

2

3


Advertisement
Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_marek ~goœć_marek (Gość)22.06.2022 08:28

I wszędzie musi być klecha...Dno i wodorosty...

27


go?ć_mieszkaniec ~go?ć_mieszkaniec (Gość)29.06.2022 17:28

Wstyd Panie wojcie gmina budynek po szkole sprzedała i kasę skasowała a Pan szopkę stawia zenada

10


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat