Nowa altana dla Parzniewic

Czwartek, 07 grudnia 202318
W ramach realizowanego przez Urząd Marszałkowski programu „Sołectwo na plus”, przy współfinansowaniu Urzędu Gminy Wola Krzysztoporska w miejscowości Parzniewice zrealizowano projekt „Chwila na historię”. Dzięki temu stanęła tam altana.

Ładuję galerię...

W ramach projektu zbudowano altanę wiejską ze stołem i ławkami. Wykonano również utwardzenie z kostki terenu pod altanką oraz ścieżki.

Dzięki budowie altany mieszkańcy Parzniewic będą mogli zwiększyć aktywną integrację lokalnej społeczności. Budowa altany będzie również wsparciem w budowaniu świadomości i tożsamości obywatelskiej oraz promowaniu miejscowości. Mieszkańcy zyskali tym samym miejsce na odpoczynek i relaks dla dzieci, młodzieży i dorosłych – mówi sołtys Parzniewic Jan Zajda.

Koszt projektu wyniósł 14 tys. 981 zł, w tym dotacja z budżetu województwa łódzkiego: 12.000 zł, a wkład gminy Wola Krzysztoporska to 2.981 zł.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

3


Komentarze (18)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Oj ~Oj (Gość)07.12.2023 16:26

Wyrzucone w błoto publiczne pieniądze jak te "patriotyczne ławki"

50


histeria ~histeria (Gość)07.12.2023 13:18

Jest to bardzo Wielkie histeryczne wydarzenie xd., bo z historią mi się raczej nie kojarzy.

80


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat