Advertisement

Niezwykłe "żywe obrazy" w Piotrkowie

MOK Piotrków Sobota, 02 kwietnia 202221876
Kwiaty, podziękowania, gratulacje i oczywiście sztuka w roli głównej, a wszystko to za sprawą X Jubileuszowej Dorocznej Wystawy prac plastycznych uczestników Klubu Seniora w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK.

25 artystów amatorów zaprezentowało swoje malarstwo i rysunki, które cechuje duża różnorodność. Wystawa to zarówno portrety, architektura, pejzaże czy martwa natura. Swoją twórczością seniorzy podkreślają, że życie na emeryturze wcale nie musi być nudne, a na rozwijanie swoich pasji i zainteresowań zawsze jest dobry czas - zapewniają przedstawiciele OEA MOK.

 

Podczas wernisażu nie zabrakło także niespodzianki od uczestników warsztatów. Były to "żywe obrazy", które z najdrobniejszymi szczegółami odwzorowywały dzieła wielkich mistrzów. Dzieła przygotowali i wcielili się w rolę modeli sami uczestnicy warsztatów.

 

Specjalne podziękowania tego wieczoru popłynęły również do Elżbiety Abratkiewicz, instruktora warsztatów, dzięki której jak podkreślali jej studenci, spotkania te są dla nich pełne inspiracji i twórczego działania.


Wystawę prac uczestników Klubu Seniora oglądać można w galerii OEA MOK w godzinach pracy ośrodka do 01.04.2022r do 19.04.2022r.


Zainteresował temat?

2

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ja ~ja (Gość)04.04.2022 12:31

Hej malarze, niecierpliwie czekam na interpretację obrazu "Pochodzenie świata"...
Pochodzenie świata (fr. L’Origine du monde) – obraz Gustave’a Courbeta namalowany techniką olejną na płótnie w 1866. Jego wymiary to około 46 na 55 cm. Przedstawia okolicę genitalną oraz brzuch nagiej, leżącej kobiety, która rozkłada swoje nogi.

00


goœć_ewa ~goœć_ewa (Gość)03.04.2022 20:53

Też tak bawiliśmy się na plastyce

30


Men ~Men (Gość)02.04.2022 14:48

Znakomita wystawa, i te wspaniałe "żywe obrazy" malarstwa światowego. Niech żałują ci co nie byli, bo nie często można być uczestnikiem takiej "uczty". Gratulacje dla artystów oraz Pani Eli Abratkiewicz za pomysły, inwencję i ogrom włożonej pracy.

51


Maruś ~Maruś (Gość)02.04.2022 13:07

Miło się czyta takie informacje.

31


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat