Advertisement

Nad Zalewem Sulejowskim zaginął 17-latek

ePiotrkow Piątek, 01 lipca 202276542
Wszystkie służby ratunkowe biorą udział w poszukiwaniu zaginionego uczestnika obozu survivalowego, który stacjonuje nad Zalewem Sulejowskim w miejscowości Prucheńsko Duże.

Ładuję galerię...

Informację o zaginięciu nastolatka dyżurny opoczyńskiej policji otrzymał w piątek, 1 lipca 2022 roku. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci, którzy ustalili, że od 29 czerwca br. grupa nastolatków w wieku 16-17-lat, przebywała na obozie przetrwania nad Zalewem Sulejowskim.

W piątek w godzinach porannych uczestnicy obozu zauważyli, że nie ma ich 17-letniego kolegi. Natychmiast powiadomili służby ratunkowe. Policjanci z użyciem psa tropiącego przeczesywali przyległy do obozowiska teren, sprawdzili także pobliskie miejscowości. Do poszukiwań włączyli się także policyjni wodniacy, którzy na co dzień pełnią służbę na Zalewie Sulejowskim - mówi asp. sztab. Barbara Stępień, oficer prasowy KPP w Opocznie.

Funkcjonariusze sprawdzali teren zbiornika wodnego. Dodatkowo o zaginięciu nastolatka powiadomieni zostali strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Opocznie oraz  strażacy ochotnicy. Do akcji włączyli się również płetwonurkowie.

Jak do tej pory akcja nie przyniosła rezultatu. Poszukiwania wciąż trwają.


Zainteresował temat?

3

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dudid ~Dudid (Gość)02.07.2022 06:37

Co to za obóz survivalowy, gdzie potrafi zaginąć uczestnik? Jakaś spontaniczna akcja czy zorganizowana przez jakiś klub itp?

12


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)01.07.2022 18:57

Też kiedyś miałem podobną sytuację.

01


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat