Advertisement

Międzynarodowa rywalizacja w Bogusławicach

ePiotrkowRegion Środa, 27 kwietnia 202219620
Wielkie sportowe emocje i nie lada gratka dla miłośników koni. To wszystko na Międzynarodowych Zawodach w skokach przez przeszkody, które rozegrane zostaną w Stadzie Ogierów w Bogusławicach (gm. Wolbórz). Zawody rozpoczną się 28 kwietnia (czwartek) od przeglądu koni. Następnego dnia od rana rozgrywane będą konkursy. Zgodnie z programem zwycięzców wyłonią konkursy finałowe. Pula Nagród w zawodach wynosi 244.000 złotych.
fot. profil FB Stada Ogierów w Bogusławicach fot. profil FB Stada Ogierów w Bogusławicach

Skoki przez przeszkody to najpopularniejsza i najczęściej pokazywana w mediach dyscyplina jeździecka. Nie da się ukryć, że ma najwięcej zwolenników. Na popularność i widowiskowość konkursów skokowych wpływają między innymi jasne i proste zasady ich rozgrywania. Zadaniem zawodnika jest bezbłędne (bez zrzutek) lub jak najszybsze pokonanie toru przeszkód (parkuru).  A to wymaga nie lada umiejętności zarówno od jeźdźca, jak i od konia. zmagania będzie można podziwiać podczas Międzynarodowych Zawodów w skokach przez przeszkody, które rozegrane zostaną w Stadzie Ogierów w Bogusławicach.

 

 

Niedziela (1 maja) FINAŁOWE KONKURSY:

EXTRA TOURFINAL 115CM - Konkurs o puchar Starosty Powiatu Piotrkowskiego Piotra Wojtysiaka;

SMALL TOUR FINAL 125cm – Konkurs o puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi;

MEDIUM TOUR FINAL 135cm - Konkurs o puchar Burmistrza Wolborza Andrzeja Jarosa;

GRAND PRIX 145cm - Konkurs o szable majora Henryka ,,HUBALA'' Dobrzańskiego Memoriał im. Barbary i Andrzeja Osadzińskich.

 


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat