Advertisement

MOK zaprosił na bajkę (ZDJĘCIA)

ePiotrkow Poniedziałek, 15 sierpnia 20220
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie zaprosił mieszkańców na spektakl teatralny "Wokół starego dębu, czyli historie znad jeziora Bugaj". Całość rozpoczęła się o zmroku, a ustawiona w Rynku Trybunalskim prowizoryczna scena zapełniła się aktorami i... lalkami.

Ładuję galerię...

To nie jedyne przedstawienie, jakie piotrkowski MOK ma w planie na najbliższe tygodnie. 28 sierpnia o 20.00 odbędzie się spektakl kostiumowy "Gdzie baba nie może, tam diabła pośle". Całość zostanie zaprezentowana w Rynku Trybunalskim, a wstęp będzie bezpłatny. Serię występów zwieńczy wrześniowy występ na scenie plenerowej i sali widowiskowo-teatralnej MOK, a będzie to spektakl słowno-muzyczny "Listy, czyli historie Trybunalskiego Grodu na 7 głosów i zespół". To wydarzenie już 16 września o 20.00, a wstęp będzie możliwy za okazaniem bezpłatnej wejściówki.

 

Spektakle odbędą się w ramach projektu "Historia kulturą się toczy", który został dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Kultura - Interwencje. Edycja 2022".

 

 


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat