Konary wisiały nad jezdnią. Interweniowała straż pożarna

Czwartek, 20 czerwca 202411
Piotrkowscy strażacy interweniowali w czwartkowe popołudnie na ulicy Wolborskiej w Piotrkowie. Konary drzewa w niebezpieczny sposób wisiały nad jezdnią, powodując zagrożenie dla przejeżdżających kierowców i pieszych.

Ładuję galerię...

Aby strażacy mogli bezpiecznie usunąć zwisające konary, konieczne było zamknięcie ruchu na ulicy Wolborskiej na odcinku od ronda Pecolta do skrzyżowania z Rakowską. Piotrkowscy policjanci zabezpieczyli ten fragment drogi.

 

W akcji brały udział dwa zastępy straży pożarnej. Strażacy ścięli stwarzające zagrożenie konary, po czym uprzątnęli je z jezdni.

 

Utrudnienia w tym miejscu trwały niespełna dwie godziny.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (11)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

emeryt ~emeryt (Gość)20.06.2024 22:33

Czy w Piotrkowie Tryb. dokonuje się okresowych przeglądów stanu drzew rosnących przy ulicach czy innych drogach?

31


ababa ~ababa (Gość)20.06.2024 20:52

a dzisiaj między ulicą Sienkiewicz a bankiem PKO biegał sobie młody szczur

70


karo. ~karo. (Gość)21.06.2024 11:53

Zróbcie porządek ze szczurami bo niedługo nas zjedzą, biegają w biały dzień. Kiedyś po Piotrkowie chodziły koty, psy i ze szczurami nie było problemu.

30


śmieszek ~śmieszek (Gość)21.06.2024 05:47

Straż tu straż tam. A co robi "dumny" ZDiUM. Przecież wystarczy żeby raz na jakiś czas ważny lub mniej ważny urzędnik wsadzi d..ę w samochód i objedzie miasto i przejrzy drzewostan. Przecież gołym okiem widać gdzie i jakie drzewo... Nie musi być samochód może być rower może ...hulajnoga. PS. Polecam adres pierwszy Próchnika -Ciepła za Hakiem. Dla lepszej orientacji. Odcinek Próchnika ...ten z krzywym chodnikiem. Łatwo znaleźć.

90


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)21.06.2024 02:10

Proponuję wszystkie drzewa wyciąć i wtedy nikomu nie będą przeszkadzać

45


Piotrkowianin Piotrkowianinranga20.06.2024 20:18

Takich niebezpiecznych, uschniętych drzew jest w mieście cała masa, ale z bliżej nieznanych powodów nikt ich nie usuwa.
Tak na szybko kilka przykładów: ul. Slowackiego 232, ul. Roosevelta 42, ul. Skłodowskiej-Curie po wschodniej stronie, Krakowskie Przedmieście od ul. Szpakowej do granicy miasta - tam jest chyba z 10 uschniętych drzew i kikutów po wypadkach.

21


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat