Kolejne zatrzymania ruchu na A1

ePiotrkowRegion Niedziela, 22 listopada 20206 10630
Prace na budowie autostrady A1 nie zwalniają. W związku z ich postępem w ciągu najbliższego tygodnia (od poniedziałku 23 do piątku 27 listopada) w godzinach od 17.00 do 8.00 na odc. „A” węzeł Tuszyn – Węzeł Piotrków Trybunalski Południe należy się spodziewać zatrzymań ruchu.
fot.: archiwum ePiotrkow.pl

Ma to związek koniecznością demontażu szalunków na wiaduktach na drogach: Wodzinek – Srock i Sierosław – Imielnia. Będą to ok. 15 minutowe przerwy w ruchu, zarówno w kierunku Łodzi, jak i Katowic. Takich przerw we wskazanych godzinach będzie co najmniej kilka. Zatem kierowcy jadący tą trasa muszą liczyć się z przestojami w podróży. Odcinek, na którym prowadzone będą prace można ominąć jadąc DK12/91 przez Srock. Apelujemy o ostrożność i cierpliwość, sugerujemy także rozważenie wyboru innej trasy.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_....... ~gość_....... (Gość)22.11.2020 11:16

I znowu bezczelnie chcą kierować ruch na DK91. Jeżdżę zgodnie z przepisami, a za mną ciężarówka mruga światłami, żebym przyspieszył; A przy nadarzającej się okazji wyprzedza. Często w Ignacowie czy Rozprzy w terenie zabudowanym, gdzie brak chodników i przejść dla pieszych.... Koszmar.

242


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat