Kolejne potrącenie na pasach w Piotrkowie

Wtorek, 19 grudnia 202352
Do groźnego zdarzenia doszło we wtorek na oznakowanym przejściu dla pieszych na Kostromskiej tuż przy skrzyżowaniu z ulicą Dmowskiego.

Ładuję galerię...

Przypomnijmy, że w niedzielę wieczorem, w al. Kopernika, miało miejsce podobne zdarzenie. Potrącona na pasach przez dostawcze Renault kobieta, z obrażeniami ciała, trafiła do szpitala. 

 
Dzisiaj mazda skręcając w ulicę Kostromską, potrąciła pieszą. 

Kierujący samochodem marki Mazda, jadąc ul. Dmowskiego od strony ronda Bitwy Warszawskiej, podczas wykonywania manewru skrętu w prawo, nie ustąpił pierwszeństwa pieszej przechodzącej przez przejście dla pieszych na ul. Kostromskiej. Kobieta została zabrana do szpitala - mówił asp. sztab. Izabela Gajewska z KMP w Piotrkowie.

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

 

W rejonie skrzyżowania Kostromskiej i Dmowskiego, tam gdzie doszło do dzisiejszego zdarzenia, część oświetlenia ulicznego jest niesprawna.

 

Niedostateczne oświetlenie przejść, nieuwaga kierowców, nieuzasadnione przekonanie pieszych o tym, że na nic nie muszą uważać - to przyczyna większości potrąceń na oznakowanych przejściach.

 

Na miejscu pracują służby.

POLECAMY


Zainteresował temat?

5

0


Komentarze (52)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Bonifacy ~Bonifacy (Gość)19.12.2023 18:55

Ale się u nas w mieście dzieje, nie ma nudy

41


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)19.12.2023 18:52

Kolejny miszcz prostej. Zabrać prawo jazdy i skierować na badania psychiatryczne

35


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat