Kieszonkowiec zatrzymany przez policję

PolicjaTomaszów Czwartek, 26 listopada 20205 2698
Policjanci z wydziału kryminalnego tomaszowskiej komendy namierzyli i zatrzymali sprawcę kradzieży. Mężczyzna może trafić do więzienia nawet na dekadę.

45-latek w rejonie jednego ze sklepów w Tomaszowie ukradł mężczyźnie portfel. Następnie przy pomocy karty bankomatowej, która wraz z dokumentami i pieniędzmi znajdowała się wewnątrz, kilkukrotnie zapłacił za zakup papierosów i alkoholu. Usłyszał zarzuty kradzieży dokumentów i kradzieży z włamaniem na konto bankowe, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.


Kryminalni pracujący nad sprawą, po analizie zebranych dowodów wytypowali prawdopodobnego sprawcę kradzieży. W trakcie patrolu na terenie miasta zauważyli mężczyznę odpowiadającego rysopisem podejrzewanemu. Jego wylegitymowanie potwierdziło, że jest to 45-letni mężczyzna.  Nie posiadał on stałego miejsca pobytu, co było dodatkowym utrudnieniem w jego namierzeniu. Po wstępnym rozpytaniu ,,kieszonkowiec” przyznał się do kradzieży oraz do tego, że skorzystał wielokrotnie ze skradzionej karty. O losie podejrzanego zadecyduje sąd.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Marlenka123 ~Marlenka123 (Gość)26.11.2020 09:21

Dlaczego żadna partia nie chce publikowania wizerunku takich przestępców ??

70


bezik ~bezik (Gość)26.11.2020 08:37

Jak mawiał mój znajomy bez ryzyka zabawy brak.

50


dyrdymał ~dyrdymał (Gość)26.11.2020 08:24

Gostek przynajmniej wskazał, jak mądrze zainwestować kasę, na alkohol i papierosy, które od przyszłego roku drożeją, w odróżnieniu od lokat bankowych, na których ewidentnie się traci, tucząc jednocześnie bankowych pasibrzuchów. A wstępne rozpytanie, to fizyczny kontakt z pałeczką teleskopową.

70


gość_temida ~gość_temida (Gość)26.11.2020 07:59

Asz dekade za portfel?Czemu tak drogo??

21


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat