I znów wszystko wróciło do normy...

OSiR Poniedziałek, 20 maja 20244
Od kilku sezonów czołówkę Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej tworzą m.in. : Barwil – Omega, Starówka i Prym – Galeria Wnętrz. Wydawało się, że w tej edycji rozgrywek szyki faworytom może pokrzyżować MJ Meble Na Wymiar.
Zdj. Kasia Sianos (OSiR) Zdj. Kasia Sianos (OSiR)

I nadal tak może się stać, jednak w miniony weekend młoda drużyna znacznie utrudniła sobie zadanie. MJ Meble Na Wymiar w sobotę przegrały z innym zespołem z czołówki, wicemistrzem MR Dach Moszczenica 2:4, a w niedzielę z ligowym wyjadaczem, brązowym medalistą poprzedniego sezonu Eko Lukiem 1:3. Po tych porażkach i przy równoczesnym punktowaniu Starówki i Prymu – Galerii Wnętrz, niedawny wicelider spadł na czwarte miejsce. Na pierwszym pewnie zmierzający po mistrzostwo Barwil – Omega z przewagą ośmiu punktów nad Starówką i dziewięciu nad Prymem – Galerią Wnętrz.

W niższych rejonach tabeli zwracają  uwagę kolejne bardzo wysokie zwycięstwa faworytów. Lider pokonał Ekipę 14:0, a Zbyszko Ogrody zwyciężyły PWiK 21:1! Najlepszy weekend w tym sezonie zanotowali debiutanci z Golden Boizz, którzy pokonali Ekipę 6:2 i zremisowali z Orlikiem Bujny 2:2.

Mecze ALPN odbywają się w weekendowe poranki na bocznych boiskach stadionu miejskiego w Piotrkowie. Do końca rozgrywek pozostało siedem kolejek.

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gracz 83 ~gracz 83 (Gość)20.05.2024 18:32

Meble nauczono pokorki. Za swoje zachowanie. Brawo.

30


Kibolls ~Kibolls (Gość)22.05.2024 06:05

Tu musi wkroczyć Daniel swoją taktyka i pomóc młodym zawodnika

10


Mister ~Mister (Gość)21.05.2024 18:04

Nudno ...
Barwil dlugo dlugo nikt i walka o podium ..
Co rok to samo

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat