Advertisement

Gmina Wola Krzysztoporska świętuje (zdjęcia)

ePiotrkowRegion Sobota, 28 maja 202257053
Zawody wędkarskie, konkursy rysunkowe i sportowe dla najmłodszych, a także koncerty - to tylko część atrakcji, jakie przygotowały władze gminy z okazji lokalnego święta. Nie brakło podziękowań za ostatnie lata pracy na rzecz gminy.

Ładuję galerię...

- Cieszy nas, że po dwóch latach przerwy znowu mogliśmy wspólnie się bawić, świętować sukcesy, których w tym czasie było sporo. Mimo trudnych czasów pandemii udało się wiele inwestycji, dlatego mam nadzieję, że wspólne święto da nam siłę do kolejnych wyzwań i działań naszej gminnej wspólnoty - powiedział wójt gminy Wola Krzysztoporska, Roman Drozdek.

Impreza została zorganizowana na boisku przy ul. Cmentarnej w Woli Krzysztoporskiej. Na scenie mieszkańców bawiła m.in. finalistka programu The Voice of Kids - Tatiana Kopala, która po występie rozdawała autografy swoim fanom. Na scenie prezentowała się też kapela "Spod Dębu" i zespoły Soleo oraz B.R.O., a w roli gwiazdy wieczoru - Miły Pan. Finał imprezy to tradycyjna dyskoteka pod gwiazdami.


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

wolak ~wolak (Gość)30.05.2022 06:46

pusto i mało ludzi

30


Pytej ~Pytej (Gość)29.05.2022 08:25

Pusto

51


Radna ~Radna (Gość)29.05.2022 07:36

Szkoda że nie Defis ????????????

22


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat