Advertisement

Darmowe szczepienia dla Ukraińców

ePiotrkow Poniedziałek, 04 kwietnia 202212174
Personel Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim zachęca Ukraińców do darmowych szczepień przeciwko COVID-19. Pacjenci mogą przyjąć preparaty: Pfizer, Johnson&Johnson oraz Nuvaxovid.
fot.: freepik.com fot.: freepik.com

W ramach Narodowego Programu Szczepień zapraszamy dorosłych oraz dzieci od 5 lat do Punktu Szczepień przy Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim. Prosimy o kierowanie się do budynku poradni specjalistycznych od ulicy Wolborskiej, od strony lądowiska dla śmigłowców - przypominają pracownicy szpitala.

Zapisy możliwe są pod numerem telefonu: 517-413-406 lub osobiście w Poradni Specjalistycznej (pokój 416). Osoby zgłaszające się na szczepienie powinny zabrać ze sobą dokument tożsamości.

 


 

Закликаємо українців до безкоштовних щеплень проти COVID-19 


В рамках Національної Програми Щеплень запрошуємо дорослих та дітей від 5 років до Пункту Щеплень при Воєвудській Лікарні ім. Миколи Коперника в Пьотркові Трибунальському (вхід до будівлі клініки з вул. Волборської, з боку вертолітного майданчику).

 

Щеплення проводиться препаратами: Pfizer, Johnson&Johnson та Nuvaxovid.

 

Записи за телефоном: 517-413-406 або особисто в клініці (кабінет 416). Люди, які подають заяву на вакцинацію, повинні мати при собі документ, що засвідчує особу.

 

Вакцинація є безпечним та ефективним методом захисту від важкої коронавірусної хвороби.


Zainteresował temat?

3

4


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Eva ~Eva (Gość)05.04.2022 12:24

@politolog, zmień dilera bo ten cię oszukuje

32


politolog ~politolog (Gość)04.04.2022 13:25

Tuż po rozpoczęciu wojny przez Rosję przeciwko Ukrainie napisałem: "Świat w trybie pilnym powinien wystawić LIST GOŃCZY za zbrodniarzem Władimirem Putinem. Następnie NATO w trybie WYJĄTKOWYM powinno przyjąć Ukrainę do paktu Północno-Atlantyckiego i rozprawić się z AGRESOREM jakim jest Rosja i Białoruś. Jeśli to nie zostanie zrobione zostaną tylko zgliszcza.". Minęło już 40 dni tej STRASZLIWEJ WOJNY, a barbarzyńca - zbrodniarz Putin jest nadal na wolności. STOP WOJNIE, STOP LUDOBÓJSTWU.

79


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat