Choć za oknem deszcz, dzieci się nie nudzą

Strefa FM Poniedziałek, 16 lipca 20180
Kolejny wakacyjny tydzień za nami. Wiele atrakcji dla najmłodszych przygotował Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie. Dzieci oglądają filmy spektakle, uczestniczą w zajęciach, poznają nawet tajniki sztuki rycerskiej.

Ładuję galerię...

Ciekawie, z humorem i przed wszystkim z elementami edukacyjnymi, tak opisać można wtorkowy spektakl Teatru Piccolo z Łodzi. "Wielka draka w Prosiaczkowie" to doskonale znana wszystkim bajka o trzech świnkach. Tym razem jednak wzbogacona o  tematy związane m.in. z bezpieczeństwem czy prawidłowym zachowaniem w obliczu niebezpieczeństwa. Wesoło było także podczas środowego  seansu  filmowego  "Luis i obcy". Wesoła gromadka kosmitów z głównym bohaterem na czele pokazała dzieciakom, że przyjaźni można szukać wszędzie, nawet w kosmosie. Także w przyjacielskim gronie minęły dzieciakom warsztaty w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK, które odbywały się w plenerze. Dzieci malowały pejzaże, poznawały tajniki sztuki rycerskiej i odkrywały swoje teatralne umiejętności.

 

Pod koniec tygodnia dzieci odkrywały tajemnice nieczynnej już elektrowni EC1 w Łodzi. Dzięki połączeniu historii i nowoczesności wyprawa okazała się bardzo pouczająca.

 

 

 

(materiały: MOK)

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat