Advertisement

Będą naprawiać nawierzchnię na dwunastce

GDDKiARegion Sobota, 25 lutego 20237
Od najbliższego wtorku (28 lutego) na DK12 między Piotrkowem Trybunalskim i Sulejowem ruszają prace związane z cząstkowym remontem nawierzchni. Będą one kontynuowane do czwartku (2 marca).
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pakwi Zdjęcie ilustracyjne | fot. pakwi

We wtorek ekipy remontowe pojawią się w Sulejowie na odc. ok. 1200 metrów przed mostem. Z ruchu wyłączony zostanie pas jezdni w kierunku Opoczna.


W środę prace prowadzone będą w Poniatowie. W tym przypadku będą one obejmowały dwuipółkilometrowy odcinek pasa w kierunku Piotrkowa Trybunalskiego.


W czwartek roboty będą kontynuowane na odcinku 7,5 km między Poniatowem i Sulejowem, również na pasie w kierunku Piotrkowa.

Ze względu na szczególnie duży ruch na tym odcinku, w każdym przypadku prace prowadzone będą poza porannym i popołudniowym szczytem (od 9.00 – 15.00), aby zminimalizować utrudnienia. Przewidywany czas oczekiwania to ok. 10 – 20 min.

W miejscu prowadzonych robót będzie obowiązywał zakaz wyprzedzania, a sterowany ręcznie ruch będzie się odbywał wahadłowo. W przypadku odcinków trasy poza terenem zabudowany wprowadzone jeszcze zostanie ograniczenie do 60 km/h.


Zainteresował temat?

2

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Jaa ~Jaa (Gość)26.02.2023 11:00

Mam nadzieję, że od wtorku będzie lało i tyle będziecie mieć ze swojego remontu

24


Man ~Man (Gość)25.02.2023 18:50

Ja zawsze jadę ciężarówką przez Kałek

24


Gh ~Gh (Gość)25.02.2023 16:27

Spokojnie ścieżkę zrobią to się ominie po co wam dodatkowe pays

13


Seba ~Seba (Gość)25.02.2023 10:10

Na dwunastce mam przyjaciółkę

50


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat