BARANOVSKI debiutuje w filmie

ePiotrkowKraj Sobota, 04 września 202118812
BARANOVSKI debiutuje w nowej roli – na kinowym ekranie. Wystąpił w komedii „Teściowie" w reżyserii Kuby Michalczuka. Na planie spotkał się z największymi gwiazdami polskiego kina: Mają Ostaszewską, Marcinem Dorocińskim, Izabelą Kuną i Adamem Woronowiczem. To szalona opowieść o weselu po odwołanym ślubie – gdy wszystkim puszczają hamulce, zespół gra w najlepsze... Film można już oglądać na pokazach przedpremierowych w kinach w całej Polsce.
fot.: Michał Chojnacki

Za projektem BARANOVSKI stoi 30-letni wokalista, muzyk, producent i songwriter Wojtek Baranowski. Tak mówi o swoim debiucie na wielkim ekranie: – W początkowej fazie, główne zainteresowanie skupiło się na tym, że nigdy nie brałem udziału w takim przedsięwzięciu, a od dziecka moim „cichym marzeniem" było zagranie w filmie. Na kolejnych etapach, na pewno była to wspaniała obsada i sama koncepcja filmu – długie ujęcia, większość filmu kręcona w jednym budynku, czy dobór utworów do wykonania. Cały projekt wyglądał jak fantastyczna przygoda i finalnie takową był.   

 

„TEŚCIOWIE", CZYLI CO SIĘ MOŻE WYDARZYĆ, GDY PUSZCZAJĄ NERWY

 

Czy wesele po odwołanym ślubie to przepis na katastrofę? Owszem. I to jaką! Dwie rodziny różni wszystko – pochodzenie, status, zawartość portfela, gust. Rodzice pana młodego (Maja Ostaszewska, Marcin Dorociński) i panny młodej (Izabela Kuna, Adam Woronowicz) początkowo są w szoku. Co takiego się stało? Kto zawinił? Co z weselem? Czy witać gości? Grać muzykę? Polewać wódkę? Kto pokroi tort? Od słowa do słowa uprzejme uśmiechy zamieniają się w publiczne pranie brudów. Aż wreszcie wybucha prawdziwa bomba... A tymczasem wesele rozkręca się w szaloną imprezę. I nikomu nie przeszkadza brak młodej pary.

  

W obsadzie znaleźli się: Maja Ostaszewska („Klangor", „Magnezja", „(Nie)znajomi"), Marcin Dorociński („Pitbull. Ostatni pies", „Gambit królowej", „Róża", „Jack Strong"), Izabela Kuna („Nieobecni", „Polot", „Lejdis"), Adam Woronowicz („Mayday", „Diagnoza", „Kamerdyner"). Reżyserem filmu jest Kuba Michalczuk, utalentowany reżyser reklamowy – „Teściowie" będą jego debiutem fabularnym. Za scenariusz odpowiada Marek Modzelewski. Autorem zdjęć jest Michał Englert, producentem – Michał Kwieciński, a producentem wykonawczym – Małgorzata Fogel-Gabryś.

 

 

Premiera już 10 września 2021.

 

materiał promocyjny Agora Muzyka


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

!!! ~!!! (Gość)05.09.2021 13:12

No i gitara, powodzenia!

10


Rtjx ~Rtjx (Gość)04.09.2021 18:09

Skat on jest z Piotrkowa?

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat