Reklama

Artyści z Czarnocina wystąpią w Archikatedrze Łódzkiej

ePiotrkowRegion Środa, 26 stycznia 202213242
Zespół "Ludowa Biesiada" oraz "Koraliki" z Czarnocina wystąpią w Bazylice Archikatedralnej św. Stanisława Kostki, potocznie nazywanej Katedrą Łódzką. Występ zaplanowano już 30 stycznia.
Fot. UG Czarnocin

 

Zespoły udadzą się do katedry z przygotowanym Koncertem Kolęd i Pastorałek. Mieszkańcy gminy Czarnocin mogli ten koncert wysłuchać w styczniu w parafialnym kościele.

Jeśli komuś nie udało się uczestniczyć w tym wydarzeniu, serdecznie zapraszamy w najbliższą niedzielę do bazyliki łódzkiej na mszę świętą na godz. 12:30, gdzie zespoły będą brały udział w eucharystii, a później zapraszamy do wysłuchania koncertu w wykonaniu zespołów z terenu naszej gminy - zapraszają gminni urzędnicy. 


Zainteresował temat?

1

0


Reklama

r e k l a m a

Reklama

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

j. ~j. (Gość)27.01.2022 19:22

Brawo! To piękny zwyczaj, że śpiewa się kolędy aż do 2 lutego i niech tak pozostanie!

20


www ~www (Gość)27.01.2022 17:50

Super. Gratuluję.

10


Reklama
Reklama Reklama

r e k l a m a

Reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat