Reklama

A miało być, jak we śnie... - koncert w MOK

ePiotrkow Czwartek, 05 maja 202211220
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza w najbliższy piątek (6 maja) na koncert piosenek współczesnych - "A miało być, jak we śnie...". W trakcie koncertu wystąpią artyści ze Studia Piosenki Aktorskiej MOK. Początek o godzinie 19:00.
Fot. MOK

Piątkowy koncert to prawdziwa gratka dla melomanów, jak i również dla osób, które w ten dzień chcą posłuchać dobrej współczesnej muzyki.

 

Tego dnia na scenie MOK (al. 3 maja 12) zaśpiewają dla Państwa: Zuzanna Kalinowska, Michalina Kowalczyk, Natalia Krawczyk, Telimena Kwaśniak, Karolina Sporysiak, Oliwier Węgrzyn. Zagrają: Piotr Grzelak-fortepian, Piotr Bilarski-perkusja, Filip Reczulski-trąbka.

Koncert wyreżyserowała Małgorzata Kowalczyk. Za opracowanie muzyczne zadbał Piotr Grzelak.

 

Początek koncertu 6 maja o godz. 19.00. Bilety w cenie 15zł do nabycia w kasie MOK lub on-line TUTAJ.

 


Zainteresował temat?

0

0


Reklama

r e k l a m a

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Reklama
Reklama Reklama

r e k l a m a

Reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat