Ruszył Klub Malucha w Czarnocinie

ePiotrkowRegion Czwartek, 03 września 20200 1222
W budynku po przedszkolu w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Czarnocinie 1 września rozpoczął działalność Klub Malucha. W ostatnich miesiącach na terenie szkoły trwał kapitalny remont - dostosowywano pomieszczenia na potrzeby bawialni, modernizowano sanitariaty i pomieszczenia socjalne. Zakupiono także nowe meble i niezbędne wyposażenie.
fot. UG Czarnocin

Wraz z nowym rokiem szkolnym maluchy w wielu od 1 do 3 lat będą miały zapewnioną opieką (w godzinach 7 - 17) przez kadrę pedagogiczno–opiekuńczą na czele z kierownikiem Klubu Natalią Słowianek–Wirą. W najbliższym czasie planowane jest uruchomienie zajęć dodatkowych m.in. językowych i logopedycznych.

 

Klub posiada jeszcze kilka wolnych miejsc. Zainteresowanych rodziców zapraszamy do kontaktu z Urzędem Gminy Czarnocin pod numerem telefonu 44 616 51 69.

 

Inwestycja kosztowała blisko 260 tys. zł przy wsparciu z Programu Maluch+ w kwocie 206 tys. 400 zł.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat