Kasia Małek prosi o pomoc w walce z chorob±

Tomaszów Pi±tek, 05 kwietnia 20240
Kasia Małek jest córk±, mam±, babci±. Wykryto u niej glejaka wielopostaciowego, najbardziej agresywny i niebezpieczny nowotwór mózgu. Tomaszowianka prosi o Państwa pomoc.
Fot.: siepomaga.pl Fot.: siepomaga.pl

Kasia Małek z Tomaszowa Mazowieckiego ma 57 lat, chce pokonać chorobę nie tylko dla siebie, ale i dla swoich bliskich. Zaledwie kilka lat temu w czasie pandemii zmarł jej m±ż. Teraz  kobieta walczy o życie i prosi o pomoc.

Mój koszmar zacz±ł się kilka tygodni temu. 9 lutego, gdy wracałam do domu od s±siadów. Nagle poczułam paraliż i jednocze¶nie okropny ból prawej czę¶ci ciała. Moja prawa ręka sama zaczęła się wyginać, noga sztywniała. S±siedzi natychmiast zadzwonili po pogotowie, które przetransportowało mnie do szpitala z podejrzeniem udaru. Niestety po wstępnej diagnozie okazało się, że to nie był udar, a atak padaczki wtórnej spowodowanej guzem w głowie - pisze Kasia Małek.

Kobieta trafiła do Narodowego Instytutu Onkologicznego w Warszawie. Na miejscu przeprowadzono zabieg kraniotomii w celu pobrania wycinków do badania histopatologicznego. Wyniki biopsji nie pozostawiły żadnych złudzeń w głowie Kasi tkwi glejak wielopostaciowy. Najbardziej agresywny i niebezpieczny nowotwór mózgu. Zdaniem lekarzy z powodu umiejscowienia 3 ognisk guzów na pograniczu płatów czołowego i ciemieniowego – nieoperacyjny.

Dzięki determinacji moich najbliższych udało się znaleĽć doktora Libionkę, który operuje prywatnie w szpitalu w Kluczborku. Doktor jako jedyny zdecydował się podj±ć operacji, ocalić moje życie. Operacja jest moj± jedyn± nadziej±! Niestety trzeba działać szybko, ponieważ guz ro¶nie każdego dnia, uciska mózg i powoduje ataki padaczki. Zabieg jest bardzo kosztowny, ale bez niego nie mam żadnych szans. Niestety nie mam takich pieniędzy, by opłacić zabieg - dodaje Kasia Małek.

Dodatkowo Kasia będzie potrzebowała ¶rodków na dalsze leczenie onkologiczne, leki, badania, suplementację, rehabilitacje. Guz znajduje się w o¶rodku odpowiedzialnym za ruch. Kobieta ma kłopoty z poruszaniem praw± ręk± i nog±. Po operacji ruchomo¶ć może czasowo być jeszcze słabsza.

Każdy, kto mnie poznał, wie, jak bardzo kocham życie. Zamierzam walczyć o każdy dzień dla siebie, mojej mamy, jedynej córki, która kilka lat temu straciła tatę i wnuczki, która ma dopiero 5 lat. Wszystkie mnie bardzo potrzebuj±. 

Bardzo proszę o wsparcie naszej rodziny w tym trudnym momencie naszego życia. Za każd± dobr± my¶l, słowo i pomoc już teraz serdecznie - prosi Kasia Małek

Link do zbiórki dla Katarzyny Małek

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat