Advertisement

Rada Gminy Grabica obradowała po raz pierwszy

ePiotrkowRegion Wtorek, 20 listopada 201857948
Pierwsze spotkanie samorządowców kadencji 2018-2023 w Grabicy przebiegło sprawnie i bez większych niespodzianek. Po ślubowaniu złożonym przez piętnastu radnych wybrano nowego przewodniczącego rady. Zwyciężył Dariusz Kalisiak, czyli dotychczasowy przewodniczący.

Ładuję galerię...

- W poprzedniej kadencji również pełniłem tę funkcję. Bardzo dobrze nam się współpracowało ze wszystkimi radnymi i pewnie to zadecydowało o takim wyniku głosowania. Myślę, że wszyscy radni znają się świetnie na swojej pracy, a trzech nowych członków Rady poradzi sobie równie dobrze - powiedział Dariusz Kalisiak.

 

Po krótkiej przerwie wznowiono obrady. W tej części swoje ślubowanie złożył wójt Krzysztof Kuliński. Gospodarz gminy Grabica liczy na owocną współpracę ze wszystkimi w trakcie całej kadencji. - Rada Gminy Grabica to jest jedna całość i na pewno wspólnie będziemy pracować dla dobra wszystkich mieszkańców. Dołożę wszelkich starań, by każda sesja upływała pod znakiem wyłącznie merytorycznych dyskusji - powiedział nam wójt Kuliński i dodał, że chciałby kontynuować projekty, które rozpoczęto w poprzedniej kadencji, ponieważ są one dla mieszkańców ważne. Zapowiedział również nowe inwestycje związane m.in. z wprowadzeniem na teren gminy przydomowych oczyszczalni ścieków czy alternatywnych źródeł oczyszczania.


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

fazi ~fazi (Gość)20.11.2018 22:30

ale, ale - czemu nie było transmisji online?

30


Mieszkaniec gminy ~Mieszkaniec gminy (Gość)20.11.2018 19:43

Właśnie PANIE WÓJCIE wszystkich mieszkańców i wszystkich miejscowości w Gminie??????

30


gość ~gość (Gość)20.11.2018 15:54

"Alternatywne źródła oczyszczania" czyżby zabrakło już głupich żeby płacić 580 zł za ujęcie w projekcie kanalizacji?Gmina to nazywa "Dobrowolna darowizna na budowę kanalizacji "tylko jak nie zapłacisz to nie jesteś ujęty w projekcie.

10


gość ~gość (Gość)20.11.2018 15:46

Ciemnogród

11


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat