Piotrków. ABC Biznesu rozpoczęte

ePiotrkow Wtorek, 13 października 20152 3060
Jak założyć własną firmę, w jaki sposób uzyskać dofinansowanie, jak rozliczać się z urzędem skarbowym - to tylko niektóre tematy, które będą poruszane podczas trzydniowego seminarium "ABC Biznesu", które rozpoczęło się we wtorek w piotrkowskim Starostwie Powiatowym.

Konferencję rozpoczął Grzegorz Kozłowski, kierownik Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Piotrkowie. Centrum wraz z OHP i Starostwem Piotrkowskim to organizatorzy seminarium.
 
W sali konferencyjnej zjawiło się prawie 70 osób zainteresowanych otworzeniem działalności gospodarczej. Bezrobotni często beskutecznie szukający pracy są żywo zainteresowani założeniem własnej firmy. - Życzę sukcesów i żeby ta wiedza przyniosła wiele korzyści, a ten intensywny kurs przyniósł Państwu efekty - mówił podczas otwarcia seminarium Stanisław Cubałą, starosta powiatu piotrkowskiego.
 
W szkoleniu udział biorą osoby z Piotrkowa, powiatu piotrkowskiego, bełchatowskiego i tomaszowskiego.
 
Seminarium zakończy się w czwartek, 15 października.

 
,

Zainteresował temat?

3

3


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gg ~gg (Gość)13.10.2015 19:38

70 osób ??? gdzie reszta na zdjęciu z ekipą z urzędu ledwo 30

00


juzek ~juzek (Gość)13.10.2015 11:48

Okazuje się, że bez przymusu ludzie się zgłąszają na takie seminaria

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat