Nagrody dla mistrza Europy!

Region Środa, 08 września 202127990
Oskar Jamorski to zawodnik UKS Snikers Rekoraj i jeden z czołowych młodych bilardzistów w kraju oraz Europie. Lista jego sukcesów jest długa, a tylko w tym roku zdobył drużynowe mistrzostwo Europy oraz indywidualnie srebrny oraz brązowy medal ME w różnych odmianach bilardu. Obecnie zajmuje także I miejsce w rankingu East European Billiard Council - Dynamic Best of The East 2021. Osiągnięcia Oskara uhonorowali także nasi samorządowcy.
fot. UG Moszczenica

 

Sukcesy Oskara doceniły zarówno władze powiatu piotrkowskiego, jak i jego rodzimej gminy, czyli Moszczenicy. To właśnie w tamtejszym urzędzie odbyło się spotkanie z udziałem naszego mistrza oraz lokalnych samorządowców.


– Gratuluję sukcesów i dziękuję za promocję ziemi piotrkowskiej – mówił starosta Piotr Wojtysiak wręczając list gratulacyjny i nagrodę w imieniu samorządu ziemi piotrkowskiej.


Nagrodę mistrzowi Europy wręczył również wójt Moszczenicy, Marceli Piekarek. - Cieszę się, że mamy w naszej gminie tak wspaniałych młodych ludzi, którzy osiągają sukcesy na arenie międzynarodowej. To sama przyjemność wręczać takie nagrody – podkreślał


Gratulacje od obu samorządowców odebrał również trener Bogusław Bereżny, który towarzyszył Oskarowi.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat