Dzień Dziecka z „Fundacją PSH Lewiatan. Blisko Twoich potrzeb”

PAPKraj Środa, 02 czerwca 20210 643
Dzień Dziecka to szczególne święto najmłodszych, które zawsze powinno być pełne radości. Z tej okazji „Fundacja PSH Lewiatan. Blisko Twoich potrzeb” zrealizowała akcję dla chorych i potrzebujących dzieci. Do blisko 40 placówek pomocowych w całym kraju trafiły książki ,,Lewiatanki - Przyjaciele z sąsiedztwa’’, puzzle oraz kolorowanki.
fot. Lewiatan

 

Instytucje pomocy dzieciom zostały wybrane na podstawie rozmów spółek regionalnych Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan z dyrektorami placówek. Zabawki przekazano m.in. do ośrodka opiekuńczo-wychowawczego, hospicjum, domu pomocy społecznej, a także do ośrodków medycznych, w tym szpitali specjalistycznych i pediatrycznych oraz poradni onkologicznych. „Lewiatanki - Przyjaciele z sąsiedztwa” to nie tylko książka - dzięki bezpłatnej aplikacji mobilnej Lewiatanki zyskujemy dostęp do animacji multimedialnych. Dzieci mogą zobaczyć ulubionych bohaterów w różnych wariantach kolorystycznych, a także tworzyć niezwykłe obrazki w kolorowankach 3D. Aplikacja ma zastosowanie także przy puzzlach

 

„Mam nadzieję, że te drobne prezenty umilą dzieciom czas i sprawią, że na ich twarzach pojawi się uśmiech. W aplikacji można nie tylko ożywić bohaterów z Lewiatankowa, ale też posłuchać, co ciekawego mają nam do powiedzenia przyjaciele z sąsiedztwa” - mówi Katarzyna Długa, prezes zarządu „Fundacji PSH Lewiatan. Blisko Twoich potrzeb”.

 

„Lewiatanki” są zabawkami o charakterze edukacyjnym, które na pewno szybko nie znudzą się dziecku. Dlatego w Dniu Dziecka we wszystkich sklepach PSH Lewiatan można zakupić ulubionego „Lewiatanka” bez konieczności zbierania naklejek, za jedyne 14,99 zł. Dzięki aplikacji mobilnej Lewiatanki łączą świat rzeczywisty z animacją multimedialną, pobudzając w dziecku kreatywność oraz wyobraźnię. Zastosowanie w zabawkach technologii rozszerzonej rzeczywistości to niewątpliwie innowacyjne rozwiązanie.

 

Ponadto w ofercie sklepów Lewiatan dostępna jest kolekcja Mini Puzzli z postaciami z Lewiatankowa, przygotowana we współpracy z firmą Trefl. Po ich ułożeniu i zeskanowaniu w aplikacji Lewiatanki również można zobaczyć specjalnie przygotowane animacje z tymi bohaterami. Aplikacja Lewiatanki jest bezpłatna i można ją pobrać ze sklepów Google Play i App Store.

 

Polska Sieć Handlowa Lewiatan to jedna z najdłużej funkcjonujących sieci franczyzowych oraz najbardziej rozpoznawalnych marek sklepów detalicznych na polskim rynku. Na koniec 2020 roku w sieci zrzeszonych było ponad 3200 placówek handlowych zatrudniających 30000 pracowników. W 2020 roku sieć po raz trzeci otrzymała tytuł Superbrands. W tym roku PSH Lewiatan znalazł się w gronie 300 najlepszych pracodawców wg. rankingu Poland’s Best Employers. Łączne obroty, które w 2020 roku przekroczyły 14,2 mld zł, stawiają sieć w ścisłej czołówce organizacji handlowych w Polsce.

 

 

Źródło informacji: Lewiatan


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat