Budowa A1. Oddają kolejne wiadukty

GDDKiARegion Poniedziałek, 31 maja 202111 4866
Od najbliższej środy (2 czerwca) mieszkańcy okolic budowanego odcinka „A” autostrady A1 Tuszyn – Piotrków Trybunalski będą mieli kolejne ułatwienia w komunikacji lokalnej.
Zdjęcie ilustracyjne | fot. GDDKiA

W związku z postępem prac, w do użytku w godzinach przedpołudniowych zostaną przekazane trzy wiadukty nad budowaną trasą. Chodzi o obiekty na drogach lokalnych:

  • Sierosław – Imielnia
  • Doły Brzeskie – Przydatki
  • Karlin – Papieże

- Znakomicie poprawi to możliwości przemieszczania się z jednej strony budowy na drugą, bez konieczności korzystania z objazdów. Należy w tym miejscu podkreślić, że powyższe zmiany należy uznać za rozwiązanie docelowe - tłumaczy Maciej Zalewski z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Łodzi.

Zakończenie prac na wiaduktach i przekazanie ich do użytkowania pozwoli kontynuować roboty w innych miejscach, m.in. przy dolnym przejeździe pod budowaną trasą na drodze Dąbrówka – Mąkoszyn, który będzie niedostępny od 8 czerwca przez około dwóch tygodni.


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (11)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Wolanka ~Wolanka (Gość)08.06.2021 07:39

Ludzie powinni złożyć pozew zbiorowy o odszkodowanie za zniszczone auta, za paliwo za objazdy i za wydłużony czas dojazdu do pracy. To nie mieści się w głowie żeby jednocześnie zamknąć tyle wiaduktów i dróg dojazdowych. Najwcześniej jest oddana felerna kładka na Wygodzie, na której nie można się minąć dwoma rowerami-śmiech na sali.

11


Mieszkanka Woli ~Mieszkanka Woli (Gość)31.05.2021 10:22

Przecież to jest jakaś paranoja albo złośliwość, ja rozumiem, że mieszkańcy tamtych miejscowości potrzebują tych przejazdów, ale mam wrażenie, że złośliwie opóźnia się oddanie przejazdów dla mieszkańców Woli Krzysztoporskiej i okolic. Zamkneliscie nam wiadukt między Siomkami a Bujnami, żaden przejazd przez była "Gierkowke" nie działa, objazd jest w stanie opłakanym... Dlaczego nie uruchomicie wiaduktu Gąski - Bujny ??? Tam nie wiele potrzeba pracy, a ludzie z Woli, Krężnej, Oprzężowa i okolic mieli by do domu o te 15 kilometrów mniej i po normalnej nie ukrywającej koła nawierzchni. Odcieliscie nas ze wszystkich stron i każdy ma nasz los w nosie, a my codziennie musimy jakos dotrzeć do pracy czy szkoły i nikt nie interesuje się że nadrabiamy ogromne ilości kilometrów codziennie po masakrycznie rozjechanych drogach. Kto nam odda za remonty aut i nasz utracony czas oraz zwiększone koszty za paliwo ? No kto ? Każdy ma wszystko w nosie, ale jak przyjdą wybory to każdy będzie się do nas uśmiechał, ja czuję, że zostaliśmy sami sobie smutne to i tragiczne, nikogo nie obchodzi nasz los...

173


Lolita ~Lolita (Gość)31.05.2021 13:05

Tamte wiadukty były później zaczęte a już są oddane w Rokszycach, Woli Rokszyckiej i Gaskach miały być oddane wiadukty w grudniu 2020 Roku.Każdy ma to gdzieś,nic nie idzie do przodu.Najlepiej pozamykac a ludzie niech objezdzaja i psują auta nie z własnej winy. Porażka to pewnie Pan Starosta za tym stoi u siebie ma już wiadukty a reszta to mu lata

71


xx ~xx (Gość)31.05.2021 18:07

Kiedy oddadzą połączenie A1 z S8? Może ktoś wie?

20


Pytej ~Pytej (Gość)31.05.2021 21:24

Ziemba był? Wiadukty otworzył?

02


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat