metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)15.04.2024 17:05

Żenada i wstyd Panie Chojniak, było myśleć co się robi, a nie teraz bać się przyjść na debatę. Proszę aby ta debata się odbyła, jeśli Chojniak nie przyjdzie, bo to go pogrąży? Boi się niewygodnych dla niego pytan! To nie komuna Panie Chojniak!

289


MBA ~MBA (Gość)15.04.2024 23:11

Doktor z Collegium Humanum

41


nie chcę ,ale muszę ~nie chcę ,ale muszę (Gość)15.04.2024 21:53

Głosuję nie Wiernickiego, ale przeciw Chojniakowi.

144


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)15.04.2024 20:03

Ale niby co takiego strasznego było w debacie zaproponowanej przez radio? Dlaczego debata na warunkach Chojniaka będzie bardziej uczciwa od tej zaproponowanej przez radio? Dlaczego Chojniak przedstawia sytuację tak jakby to on pierwszy wyszedł z inicjatywą debaty a Wiernicki jej celowo unika?

213


Emilian ~Emilian (Gość)15.04.2024 20:21

Harry Potter,nic nie zmieni ,była Chojnacka,Wezykowa i co do tej pory dla Piotrkowa dokonała???
Pamiętamy obiecanki ITI inwestycja pani Głowackiej, pewnie już zapomniała, teraz Wiernicki zbawiciel Piotrkowa z różką w ręku czarodziej w okolarkach hahahaha

315


go?ć_obserwator ~go?ć_obserwator (Gość)15.04.2024 20:46

Nie rozumiem, skąd taka panika i nagonka na Prezydenta Chojniaka,kolesiostwo PO w panice, że układów w Piotrkowie nie będą tworzyć ???

613


suweren ~suweren (Gość)15.04.2024 21:24

To było do przewidzenia. Obecny prezydent niech już się pakuje do wyprowadzki z magistratu. Czas na zmianę.

103


Mała Mi ~Mała Mi (Gość)15.04.2024 18:39

Panie obecny Prezydencie, Pana zachowanie jest niegodne piastowanego stanowiska. Zachowuje się Pan jak przedszkolak a nie wieloletni samorządowy wyjadacz. Zamiast z podniesionym czołem stawić się na ubitej neutralnej ziemi to Pan jakieś dziwne uniki robi. Jako wytrawny polityk nie powinien się Pan niczego obawiać. A co widzimy? Szkoda gadać..

163


go?ć_piotrkowianka ~go?ć_piotrkowianka (Gość)15.04.2024 17:11

Zagłosowałabym na przystojniaka Juliusza, ale się boję, bo nie wiadomo kto za nim stoi. Jest to bardzo ważny dylemat, ponieważ jako młokos na tym stanowisku nie da rady sam ogarnąć wszystkich spraw, więc będzie korzystał z porad. Pytanie czyich i w czyim interesie.

145


Wiernicki TAK!!! ~Wiernicki TAK!!! (Gość)15.04.2024 19:09

Cykoria???w mediatece???A może w Międzyzdrojach na molo???

93


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat